Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] brak mocy


audi_radek

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam takie pytanie do posiadaczy b6, hmm czy to normalne i czy to jest jakieś zabezpieczenie, elektroniczne czy mechaniczne? bo sprawa wygląda tak, jak zimny silnik, powiedzmy pare chwil po uruchomieniu dynamicznie ruszam, próbuję się rozpędzić np w syt gdzie nie jestem w mieście, więc do prędkości powiedzmy 100km/h to czuję nagły spadek mocy (zero mocy) silnik nie gaśnie ale auto się nie rozpędza obroty się nie wkręcają na wyższe niż do ok 2500 niezależnie na jakim biegu... wiem że nie powinno się na zimnym silniku mocno przyśpieszać, ale czasami jest taka sytuacja że trzeba no... chyba ze 4 razy mi się to już zdarzyło przez ostatni rok (dziś znowu)... na wyświetlaczy żadne kontrolki się nie zapalają nic nie piszczy, nic nie miga... pomaga zatrzymanie się i uruchomienie silnika ponownie, pierwszy raz myślałem że się coś popsuło na stałe... że turbo padło lub coś, ale uruchomiłem od nowa i wszystko działa poprawnie.. przy ciepłym silniku nie zdarzyło mi się to..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp, i wszystko jasne, poczytałem o "przeładowaniu turbo" i objawy podobne jak u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...