Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Pilot nie otwiera c.zamka


Miroo

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy i jak to możliwe że u kolegi w b7 w odstępie dosłownie miesiąca dwa piloty przestały reagować tzn otwierać zamykać cz. Ze środka oczywiście cz działa metoda z stacyjką nie działa jedyne wyjaśnienie że komputer nie widzi pilotów dlaczego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 3 dni?? myślałem ze wystarczy dopasować pilot centralnego zamka i alarmu jak jest w filmiku do b6 tylko ze nie posiadam kabla do b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A baterie w kluczyku wymieniłes ? .moze padły. potem juz tylko przyuczenie kluczyka w stacyjce. ja tam kam jak odepne kleme albo batrie wymieniam. działa tylko mechaniczne otwieranie.

Kluczyk do stacyjki, przekręc zapłon ale nie odpalaj silnika i zamknij otwórz zamknij. ksiakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to auto kolegi i właśnie w pierwszym pilocie jak padł ok miesiąc temu to wymienił od razu baterie i próbowaliśmy go przyuczyć i nic , ale miał drugiego jeszcze wczoraj drugi przestał reagować tez próbowaliśmy i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 3 dni?? myślałem ze wystarczy dopasować pilot centralnego zamka i alarmu jak jest w filmiku do b6 tylko ze nie posiadam kabla do b7

może u Ciebie wystarczy dopasować piloty ale u mnie elektryk chciał zrywać wykładzinę i dokopać się do modułu bo podobno tam jest problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś tak:

Po wymianie baterii robiłem tak:

1. Wsadzałem kluczyk do stacyjki,

2. Naciskałem i trzymałem przycisk zamykania,

3. Trzymając (pkt 2) przekręcałem do pozycji I (zapalone kontrolki),

4. Czekałem pięć sekund,

5. Puszczałem przycisk z pkt 2,

6. Wracałem do pozycji 0 i wyjmowałem kluczyk.

Robiłem tak dwa razy i zawsze działało - kluczyk otwierał i zamykał radiowo samochód.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak próbowałem i nic dioda na pilocie mruga ale efektu nie ma. po włożeniu kluczyka do zamka centralny działa ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ustalił że wina modułu komfortu takie pytanie gdzie w b7 szukać modułu bo w b6 jest koło nóg kierowcy a w b7 z tego co doczytałem pod fotelem pasażera tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...