Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zniżki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pytanko odnośnie zniżek dwóch aut .Sytuacja wygląda tak gdy ubezpieczałem auto skorzystałem ze zniżek siosotry która miała 20% i inne auto czyli tzn teraz miała dwa w różnych zakładach .Jako współwłaściciel otrzymałem te zniżki od niej. Po roku czasu autkiem nr 1 miał ktoś stłuczkę i zostały potrącone zniżki na nim o 10% i auto zostało przerejestrowane na kogoś innego.Pytanie nr 1 czy także traci ta osoba zniżki na to moje auto ktore mamy??Nie informowałem o tym ubezpieczalni bo nie wiedziałem w końcu czy traci czy nie . Według nich mam jako współwłaściciel 40% zniżek i gdybym teraz chciał ubezpieczyć u innej ubezpieczalni to ile mam podać tych zniżek z ostaniej ubezpieczalni i czy mam mówić o tej kolizji czy nie bo gdy zawierałem z nimi umowy to było 20% i te zniżki od siostry przeszły na mnie a ja kolizji żadnej nie miałem i teraz chciałbym na siebie ubezpieczyć i nie wiem jak to traktować . Trochę zakręcone ale generalnie chciałbym wiedzieć czy gdy się ma w dwóch różnych ubezpieczalniach czy w obu się traci zniżki z góry dzięki za pomoc

Opublikowano

Jesli masz 2 auta w tej samej ubezpieczalni na ta sama osobe, to traca obydwa auta. Jesli nie poinformujesz ubezpieczalni, jak dojda ze cos bylo , wysla ci nakaz doplaty. Mozesz nic nie mowic i liczyc na fuksa :)

Opublikowano
  • Autor

Jesli masz 2 auta w tej samej ubezpieczalni na ta sama osobe, to traca obydwa auta. Jesli nie poinformujesz ubezpieczalni, jak dojda ze cos bylo , wysla ci nakaz doplaty. Mozesz nic nie mowic i liczyc na fuksa :)

Dwie różne ubezpieczalnie:)

Opublikowano

Jesli masz 2 auta w tej samej ubezpieczalni na ta sama osobe, to traca obydwa auta. Jesli nie poinformujesz ubezpieczalni, jak dojda ze cos bylo , wysla ci nakaz doplaty. Mozesz nic nie mowic i liczyc na fuksa :)

Dwie różne ubezpieczalnie:)

Różne ubezpieczalnie ale mają teraz wspólną bazę, więc mogą Cię sprawdzić i nakazać dopłatę.

Najczęściej dochodzi do tego w razie jakiejś szkody.

Możesz się przyznać bądź liczyć na fuksa :wink4:

Opublikowano

jest baza UFG, gdzie po wpisaniu imienia, nazwiska i nr pesel wyskakują szkody

jeżeli przy zawieraniu ubezpieczenia nie poda się prawdy i polisa zostanie sprawdzona w UFG to przyjdzie dopłata i nie ma tu znaczenia że są różne ubezpieczalnie

a co do pytania to faktycznie zakręcone i nie do końca rozumiem o co tam chodzi :)

Opublikowano

jest baza UFG, gdzie po wpisaniu imienia, nazwiska i nr pesel wyskakują szkody

jeżeli przy zawieraniu ubezpieczenia nie poda się prawdy i polisa zostanie sprawdzona w UFG to przyjdzie dopłata i nie ma tu znaczenia że są różne ubezpieczalnie

a co do pytania to faktycznie zakręcone i nie do końca rozumiem o co tam chodzi :)

Opublikowano

jest baza UFG, gdzie po wpisaniu imienia, nazwiska i nr pesel wyskakują szkody

jeżeli przy zawieraniu ubezpieczenia nie poda się prawdy i polisa zostanie sprawdzona w UFG to przyjdzie dopłata i nie ma tu znaczenia że są różne ubezpieczalnie

a co do pytania to faktycznie zakręcone i nie do końca rozumiem o co tam chodzi :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak rozmawialem na czacie z gosciem od avivy, to u nich, nawet jak jestes w innej, oni biora to pod uwage.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.