Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Rozkodowany immo po odpięciu akumulatora świeci kluczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

audi a4 b5 2000r sedan 1.9 tdi AFN

dzisiaj wyciagalem licznik poniewaz zakladalem chromowane nakladki na zegary. odlaczylem aku (-) i zabralem sie za licznik po tym jak juz wszystko poskladalem i podpielem aku czas na uruchomienie Audicy a tu lipa zapalila sie kontrolka z autkiem i kluczykiem i miga nie moge odpalic auta :angry:

znajomy ma jakis komp do audi probowal cos zrobic skasowal niby blad ale nic z tego! impo sie rozkodowalo??? co radzicie zrobic? jutro mam wyjazd w gory i smutno bedzie jechac dziewczyny focusem :confused4::wallbash:

Opublikowano

Witam.

audi a4 b5 2000r sedan 1.9 tdi AFN

dzisiaj wyciagalem licznik poniewaz zakladalem chromowane nakladki na zegary. odlaczylem aku (-) i zabralem sie za licznik po tym jak juz wszystko poskladalem i podpielem aku czas na uruchomienie Audicy a tu lipa zapalila sie kontrolka z autkiem i kluczykiem i miga nie moge odpalic auta :angry:

znajomy ma jakis komp do audi probowal cos zrobic skasowal niby blad ale nic z tego! impo sie rozkodowalo??? co radzicie zrobic? jutro mam wyjazd w gory i smutno bedzie jechac dziewczyny focusem :confused4::wallbash:

może zle łączy kostka.trzeba odkręcić jeszcze raz i sprawdzic
Opublikowano
  • Autor

kostki juz wlasnie tez sprawdzilem bo to byla pierwsza mysl

:([br]Dopisany: 23 Luty 2012, 22:35_________________________________________________a w mojej wersji jest tak ze np po 1h bez aku imo sie rozkodowuje i trzeba kodowac od nowa?

Opublikowano

kostki juz wlasnie tez sprawdzilem bo to byla pierwsza mysl

:([br]Dopisany: 23 Luty 2012, 22:35_________________________________________________a w mojej wersji jest tak ze np po 1h bez aku imo sie rozkodowuje i trzeba kodowac od nowa?

spróbuj drugim kluczem jak masz.Immo nie ma prawa sie rozkodowac po odpięciu aku
Opublikowano
  • Autor

tez to robilem kluczykiem normalnym i tym servisowym i nic zastanawiam sie czy jechac do elektronika czy co ale nie ma kiedy uff :( a ta kontrolka z kluczykiem oznacza jakis blad jesli tak to cos konkretnijszego czy po prostu servis i juz...

Opublikowano

jaki błąd był na Vagu bo nie napisałeś??

Opublikowano
  • Autor

zaraz koles mi napisze jaki to byl ale wiem ze bylo napisane blad cewki immo. jak bedzie wiedzal kod bledu to zaraz napisze ale nie wiem bo to jakis byl komp z allegro do kasowania np airbag i takich tam

[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 22:51_________________________________________________jednak lipa z tym kodem :confused4: wiem tyle ze byl pokazany blad cewki immo i niby kluczyka bledy niby zostaly usuniete ale nic sie nie zmienilo

Opublikowano

na pewno błąd powrócił trza podłączyć vaga :)

Opublikowano
  • Autor

czyli jednak musze jechac do sciemniaczy i dac im zarobic heh :blink: ale ciekawi mnie co sie stalo po tym ze tylko odpielem aku i licznik hmm[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 23:03_________________________________________________http://allegro.pl/skaner-diag-dominator-obd2-jezyk-polski-f-v-i2117728878.html

a czy takim czyms da sie cos zrobic w tej sprawie???

Opublikowano

http://allegro.pl/skaner-diag-dominator-obd2-jezyk-polski-f-v-i2117728878.html[/url]

a czy takim czyms da sie cos zrobic w tej sprawie???

a po co ci to?? tobie wystarczy zwykły kkl za nie całe 50zeta :)
Opublikowano
  • Autor

jaki kkl? malo siedze w elektronice bardziej w mechanice to malo o tym wiem[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 23:14_________________________________________________aha juz wylukalem co to jest ale co da sie tym zrobic??? ale chyba z tym bede musial jechac do elektronika co? tylko ze niunia nie jedzie szkoda

[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 23:16_________________________________________________dobra dzieki wielkie Wihajster 3maj sie :hi:

Opublikowano

ale dziwne ze immo ci sie wysypało , ja u siebie przepinałem liczniki itp i wpiołem stary i odpalał bez problemu

ps pamietaj przed pinem wpisz 0.... jak bedziesz kodował, :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no i wszystko sie wyjasnilo immo sie wysypalo przez nie dokrecona kleme (-) przy uruchomieniu silnika po calym zabiegu :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.