Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALL] Do czego idzie ta kostka??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wymieniałem nagrzewnice i przy składaniu za cholere nie moge sobie przypomnieć gdzie ona szła. Ta brązowa troche niżej jest od podświetlenia nóg pasażera, te lużne dwa kable od podświetlenia schowka. I w tej samej wiązce jeszcze jest czerwono-filotowa kostka którą widać na drugim planie. A do czego jest zaznaczona????

4fd16dc715c394a1m.jpg

Opublikowano

Słabo widać, może jest to kostka do zamka airbaga pasażera, ja nie posiadam takiego wyłącznika a wiązkę posiadam (poniżej ścieżka do mojego wątku)

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?191757-ALL-B5-Co-to-za-wtyczka

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie to jest ta wtyczka kolego...

A gdzie ten zamek airbaga powinien być?? Nie pamiętam przy rozbieraniu żeby jakaś kostka była luźna a ona mi nigdzie nie pasuje...

Opublikowano

w schowku kolego powinien być wyłącznik

Opublikowano
  • Autor

Czyli ma być luźna, bo nie mam tego włącznika. Dzięki wielkie koledzy. Dwa dni szukałem do czego ma być wpięta :)

Opublikowano

postawisz browara i będziemy kwita, hahaha (-:

Czyli ma być luźna, bo nie mam tego włącznika. Dzięki wielkie koledzy. Dwa dni szukałem do czego ma być wpięta :)
Opublikowano

możesz przypiąć trytytką żeby nie latała ale pozostaje wolna chyba że założysz sobie wyłącznik jak ja zrobiłem

Opublikowano
możesz przypiąć trytytką żeby nie latała ale pozostaje wolna chyba że założysz sobie wyłącznik jak ja zrobiłem

wystarczy tylko podpiąć ten wyłącznik i będzie działało?

Opublikowano

jeszcze trzeba zmienić kodowanie sterownika AIRBAG vagiem.

---------- Post added at 20:05 ---------- Previous post was at 20:04 ----------

[h=2]Coding[/h]

  • 0?x0x: Passenger Airbag Key Switch
    • 0 = Passenger Airbag Key Switch not installed
    • 1 = Passenger Airbag Key Switch installed

    [*]0x?0x: Side & Head Airbags

    • +1 = Front Side Airbags
    • +2 = Head Airbags

    [*]0xx0?: Rear Belt Tensioner

    • 4 = 2 Rear Belt Tensioners
    • 6 = 3 Rear Belt Tensioners

Opublikowano
jeszcze trzeba zmienić kodowanie sterownika AIRBAG vagiem.

---------- Post added at 20:05 ---------- Previous post was at 20:04 ----------

Coding

  • 0?x0x: Passenger Airbag Key Switch
    • 0 = Passenger Airbag Key Switch not installed
    • 1 = Passenger Airbag Key Switch installed

    [*]0x?0x: Side & Head Airbags

    • +1 = Front Side Airbags
    • +2 = Head Airbags

    [*]0xx0?: Rear Belt Tensioner

    • 4 = 2 Rear Belt Tensioners
    • 6 = 3 Rear Belt Tensioners

jeszcze lampkę musisz zmienić i wszystko

a więc wyłącznik lampka kodowanie

Opublikowano
  • Autor
postawisz browara i będziemy kwita, hahaha (-:

Mnie długo nie trzeba namawiać ;)

Swoją drogą ciekawa sprawa z tym wyłącznikiem. Dobrze wiedzieć na przyszłość :)

Opublikowano
jeszcze lampkę musisz zmienić i wszystko

a więc wyłącznik lampka kodowanie

dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.