Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problem z ładowaniem


marshall-vw

Rekomendowane odpowiedzi

witam dziś jak odpaliłem po około tygodniu to zaświeciła mi się dioda od ładowania , jak zgasiłem i odpaliłem to nadal się ona jarzyła , po przejechaniu 3 km zapaliła się dioda abs i migał przy tym wykrzyknik (!) a jak zredukował skrzynią na niższy bieg (automat) to w ogóle oszalał i przy 50km/h były obroty 3,5tys i tak jakby nie widział skrzyni. Proszę powiedźcie że to nie skrzynia nawaliła tylko coś z elektryką. Co robić ? byłem u jednego mechaniora to go nie było i się z nim przez tele umówiłem na wto (specjalista od automatów) pozdrawiam i czekam na jakieś porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U braciaka działy sie w oplu głupoty ze skrzynią i wystarczyło troche poeździć i wszytsko wyschło i jest ok

Zobacz jakie masz ładowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej bym obstawiał na to co kolega michal-oracz napisał bo przecież jechałem jakieś 4km do domu i nic nadal tak samo się zachowywał czyli nie widział tak jakby skrzyni, a przecież ja nigdzie w deszcz czy tam po kałuży nie jeździłem ;) jutro sprawdzę aczkolwiek zajechałem do domu i tak dla próby sprobowałem go jeszcze raz odpalić i nie zagadał bo był akus wyładowany i to by się zgadzało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem dostępu do netu dlatego tak wszystko się przedłużyło . tak wiec audi chodzi jak nowiutkie , dałem do naprawy alternator, wymieniłem kable co idą do aku bo były w stanie nieco minusowym i teraz zmienia biegi ładnie równo:) także dziekówa za porady. można przymknąć temat pozdro for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...