Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] Zasłonki przeciwsłoneczne z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ktos, kto ma te roletki moze wrzucic zdjecie boku samochodu? z/bez roletek

+ pare innych ujec, jak masz czas

w zdjecia na allegro, nauczylem sie juz nie wierzyc

Opublikowano
Czegoś takiego raczej nie zrobisz. To są boczki ory, z roletami, te roletki się trochę różnią.

Też mi się tak wydaje, poza tym to już byłoby przekombinowane ;).

Opublikowano

fajnie te rolety wygladaja, wmiare orginalnie a nie jak jakies tanie gowno z biedronki

Opublikowano

@biszczan jak kupisz to sie ustawimy gdzieś, musze je obejrzeć.

Opublikowano

michael130, orientujesz się może kto jest producentem tych roletek?

To jest jakaś manufaktura gościa z linka podanego w pierwszym poście czy może gdzieś indziej też to można dostać?

Opublikowano

Witam, ja też chce kupic te rolety za wzgledu na dziecko... Ale zastanawiam sie czy nie kupic ich tylko na szyby w drzwiach koszt 199zl a na calosc 320zl, tylko czy to nie bedzie kijowo wygladalo? bo jesli faktycznie wyglada to jak folia to troche lipnie przyciemnic szybe w drzwiach a w bagazniku juz nie. Koledzy ktorzy posiadacie takie rolety mozecie sie wypowiedziec w tym temacie? kupic calosc czy tylko na drzwi?

Opublikowano

ktoś ma z warszawy? by podjechac obejrzec i pogadac o modzeniu audiczek;)

Opublikowano

Herersr32, to mozna kupic tylko na boczne ?

Opublikowano
ktoś ma z warszawy? by podjechac obejrzec i pogadac o modzeniu audiczek;)

niekrasz, ja mam. Co prawda na weekend wybyłem ale nie ma problemu aby się wieczorkiem spotkać w tygodniu. Pisz na priv to uzgodnimy termin.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Herersr32, to mozna kupic tylko na boczne ?

można gadalem z gosciem 199zl

Opublikowano

To chyba lepiej wziąć 4 szt. na boczne szyby i te boczne w bagażniku. Tylnej to chyba bym nie robił...

Tyle że cena wysoka. A za 4 szt. ile chce ? Bez tylnej szyby

Opublikowano

nie wiem, wkoncu wziolem komplet bo roznica nie duza a jak bedzie zle wygladalo to tylko sie nie potrzebnie wkurze a pozniej dokupywac nie ma sensu

Opublikowano

No rzeczywiście mała różnica w cenie. specjanie tak zrobił

Opublikowano

Tylna szyba swietnie wyglada z taka zaslonka szkoda ze sklada sie z 2 czesci jesli sie nie myle a jak mocowane sa te w drzwiach ? mozna jechac z otwarta szyba?

Opublikowano

Wydaje mi się że mozna

P1000301.JPG

tu coprawda nie do konca załozone ale widać ze da sie.

Ja bym wolał to obejrzeć przed kupnem .

Może ktoś cyknie jeszcze foto

? Tak żeby było wiadać te miejsca gdzie to sie trzyma, czy są jakieś mankamenty... czy gdzieś coś odstaje, bo te zdjecia sprzedawcy są zrobione tak że niby są ale nic nie widać tego czego by sie chciał człowiek przyjrzeć.

JAk to widać z zewnątrz i od środka. Czy poprostu ładnie leży.

300 zł to już człowiek oczekuje czego porządnego.

Opublikowano

Pytam z ciekawoscibo mam takie zaslonki w moim aucie tylna jest w calosci a mocowania wygladaja tak:IMG_0046.jpg

<br /><br />

IMG_0047.jpg

<br /><br />

Opublikowano

szkoda że na przednie kierowcy i pasażera nie robią ...:kwasny:

Opublikowano
@biszczan jak kupisz to sie ustawimy gdzieś, musze je obejrzeć.

Spoko, nie ma problemu :)

Opublikowano
Pytam z ciekawoscibo mam takie zaslonki w moim aucie tylna jest w calosci a mocowania wygladaja tak:http://s18.postimage.org/eqgjfl0fp/IMG_0046.jpg

<br /><br />

http://s8.postimage.org/m3mi7h0kh/IMG_0047.jpg

<br /><br />

Ta roletka wydaje się fajniejsza niż od tego kolesia dwuczęściowa na tył.

Gdzie kupowałes ?

Opublikowano

rolety kupione na Ebay DE posiadaja atest jazda przy otwartych tylnych szybach chyba jak sie nie myle do 180 km/h

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.