Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Dziwne uczucie chrobotania na pedale gazu


laki83

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki jest sprawa...niedawno miałem drgania na budzie.wymieniłem poduchy i jest jako tako spokój.ale od tego czasu w trakcie jazdy na pedale gazu(pewnie na hamulcu i sprzęgle też ale ich nie wciskamy stale w trakcie jazdy)czuje dziwne chrobotanie mrowienie czy jak to tam nazwać ale nie zawsze.czasami czuje na pedale jak zmienia sie nawierzchnia drogi..chodzi mi tu o to czy bardzo chropowata nawierzchnia.wiem że to głupie ale nie normalne bo jechałem od kumpla autem z tym samym silnikiem i u niego tak nie ma..bo u mnie co jakieś drobne nie równości to mrowi mi po nodze i ostatnio zaczynam czuć na pedale jakby prace niektórych elementów przeniesienia napędu.co jest grane?wiem że pedał jest na czujniku także te mrowienia muszą pochodzić ze skrzyni lub innych podzespołów przeniesienia napędu.ale czuć to tylko na pedale bo na budzie nie.co wy o tym myślicie??bo nie wiem czy to skrzynia czy półosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może koła niewyważone? Przy jakich prędkościach się to dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to nie wina kół bo to nie bicie jakbym miał to jasniej opisać to tak jakby przeguby czy półosie na sucho jechały albo łozyska w kołach na sucho no ale to takie chrobotanie a łożyska z tego co wiem to w kołach biją..prędkosci rózne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...