Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Zmiana z 1BV na 1BE co potrzeba ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O Monroe tak słyszałem, ale pewien na 100% nie jestem.

Siemian jeździ na Monroe i sobie chwali z tego co czytałem.

Te Sachsa są do zawieszenia sport, ale producent nie pisze czy to jest 1BE czy 1BV:kwasny:

Kayaba te co Podałeś są do 1BA nie piszą nic, że to sport.

Ja proponuję kupić 1BV i śmigać:hi:

Opublikowano
  • Autor

z monroe znalazłem jakiś zamiennik 1BV ale tylko na tył :facepalm: a przód to k***a co ? już nie ma

z 3 sklepów dostałem info iż tylko ORI do 1BV :polew:

Opublikowano

Od dwóch miesięcy wożę swoją pociechę w 1BV i mimo zawieszenia w perfekt stanie zastanawiam się jak je zmiękczyć bo dla niej jest zdecydowanie za twardo. Zastanawiam się na Twoją pierwszą opcją czyli "założyć komplet wahaczy od 1BV (te droższe) +amory np z monroe ale od 1be". Nie wierzę, że nikt do tej pory nie przechodził przez podobne dylematy...Pytanie czysto teoretyczne: co gdyby pod cały osprzęt z 1BV (sprężyny, wahacze) włożyć seryjne amory?

Opublikowano
  • Autor
Od dwóch miesięcy wożę swoją pociechę w 1BV i mimo zawieszenia w perfekt stanie zastanawiam się jak je zmiękczyć bo dla niej jest zdecydowanie za twardo. Zastanawiam się na Twoją pierwszą opcją czyli "założyć komplet wahaczy od 1BV (te droższe) +amory np z monroe ale od 1be". Nie wierzę, że nikt do tej pory nie przechodził przez podobne dylematy...Pytanie czysto teoretyczne: co gdyby pod cały osprzęt z 1BV (sprężyny, wahacze) włożyć seryjne amory?

mój 4 letni junior zdążył już polubić 1BV :banan:

pisząc o seryjnych amorach masz na myśli pewnie 1BA ? jeśli tak to obstawiam że bardzo szybko dostaną w kość i się posypią

na 99% taka zamiana nie ma żadnego sensu.

problem polega na tym iż poza monroe (występuje tylko zamiennik tyłu 1BV) nie ma żadnej alternatywy poza ori...

a tu jest cena dramat...

i mam syf.. bo nie wiem co mam robić :facepalm:

Opublikowano
Od dwóch miesięcy wożę swoją pociechę w 1BV i mimo zawieszenia w perfekt stanie zastanawiam się jak je zmiękczyć bo dla niej jest zdecydowanie za twardo. Zastanawiam się na Twoją pierwszą opcją czyli "założyć komplet wahaczy od 1BV (te droższe) +amory np z monroe ale od 1be". Nie wierzę, że nikt do tej pory nie przechodził przez podobne dylematy...Pytanie czysto teoretyczne: co gdyby pod cały osprzęt z 1BV (sprężyny, wahacze) włożyć seryjne amory?

mój 4 letni junior zdążył już polubić 1BV :banan:

pisząc o seryjnych amorach masz na myśli pewnie 1BA ? jeśli tak to obstawiam że bardzo szybko dostaną w kość i się posypią

na 99% taka zamiana nie ma żadnego sensu.

problem polega na tym iż poza monroe (występuje tylko zamiennik tyłu 1BV) nie ma żadnej alternatywy poza ori...

a tu jest cena dramat...

i mam syf.. bo nie wiem co mam robić :facepalm:

Co do seryjnych amorów (1BA) tak myslałem. Jak dla mnie jedyna do rozważenia opcją byłoby włozenie amorów od 1BE ale czy i w jakim stopniu rozwiąże to mój "problem"? Są zamnienniki przód/ tył pod 1BE?

Opublikowano
Od dwóch miesięcy wożę swoją pociechę w 1BV i mimo zawieszenia w perfekt stanie zastanawiam się jak je zmiękczyć bo dla niej jest zdecydowanie za twardo. Zastanawiam się na Twoją pierwszą opcją czyli "założyć komplet wahaczy od 1BV (te droższe) +amory np z monroe ale od 1be". Nie wierzę, że nikt do tej pory nie przechodził przez podobne dylematy...Pytanie czysto teoretyczne: co gdyby pod cały osprzęt z 1BV (sprężyny, wahacze) włożyć seryjne amory?

mój 4 letni junior zdążył już polubić 1BV :banan:

pisząc o seryjnych amorach masz na myśli pewnie 1BA ? jeśli tak to obstawiam że bardzo szybko dostaną w kość i się posypią

na 99% taka zamiana nie ma żadnego sensu.

problem polega na tym iż poza monroe (występuje tylko zamiennik tyłu 1BV) nie ma żadnej alternatywy poza ori...

a tu jest cena dramat...

i mam syf.. bo nie wiem co mam robić :facepalm:

Co do seryjnych amorów (1BA) tak myslałem. Jak dla mnie jedyna do rozważenia opcją byłoby włozenie amorów od 1BE ale czy i w jakim stopniu rozwiąże to mój "problem"? Są zamnienniki przód/ tył pod 1BE?

Pisałem już setki razy nie ma dużej różnicy w twardości między 1BE a 1BV nie warto się w to bawić:facepalm:

Opublikowano

Mam ten sam problem. Moje zawieszenie to 1bv s-line. Jak dla mnie, samochód bardzo twardy, i nisko strasznie siedzi trzeba uważać:/. Tak sie zastanawiam czy wymienić na 1be czy na 1ba? Miał już ktoś taki problem??? I co zrobić?

Opublikowano

Poszukajcie Bilsteinów, ZTCP były dwie wersje tych amorów, możliwe że jedna z nich to krótszy skok do 1BV i 1 BE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.