Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Szukanie pomysłu na glebę prośba o poradę.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam jak w temacie posiadam 1ba fele 18 cali chciałbym dac glebe aby ładnie wygladało i sie przyjemnie jezdzilo. Łaczyc amorki 1ba i springi np eibacha -30 czy szukac jakiegos zestawu np.

http://allegro.pl/sportowe-zawieszenie-fk-40-40-a4-b6-b7-s-line-i2168698953.html

Opublikowano

szukaj zestawu z amorkami, lub gwintu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

szukac zestawu s line 1be czy cos innego jak z linku?

Opublikowano

S-line da Ci "tylko" a może i "aż" -20mm, zakładając, ze "trafisz" swoją kategorię wagową :wink: używka-to używka-nigdy nie wiesz, w jakim stanie jest na prawdę-lepiej poczekać i nazbierać na jakiś gwint i jeśli nie jeździsz dużo-to masz na lata, bo jeśli jeździsz dużo i kupisz używane amorki, czy używany gwint-możesz zapłacić dwa razy- moja opinia jest taka-lepiej kupić tani gwint z gwarancją producenta, niż używkę po niewiadomych kilometrach bez gwarancji

Opublikowano
  • Autor

-20 to jak dla mnie super. A taki gwint to np jaki? jak to cenowo sie przedstawia czy na takim za 1000-1500k zl da sie jezdzic czy trzeba słono zaplacic aby to sie sprawdzalo. nie chciałbym duzo kasy inwestowac na ta chwile

Opublikowano

na każdym się da jeździć, ja w Audi mam Raceland'a i daje radę, a w Touranie mam JOM Blueline'a i mnie wk***ia, bo za twardo, jak do takiego auta i przede wszystkim za nisko- oba w granicach 1000 zł, ale Tourana już kupiłem z takim-więc będę to zmieniał na Seryjne zawieszenie, a na Raceland'a mam gwarancję, wiec jak się posypie-reklamuję i mam nowe:naughty:

Opublikowano
na każdym się da jeździć, ja w Audi mam Raceland'a i daje radę, a w Touranie mam JOM Blueline'a i mnie wk***ia, bo za twardo, jak do takiego auta i przede wszystkim za nisko- oba w granicach 1000 zł, ale Tourana już kupiłem z takim-więc będę to zmieniał na Seryjne zawieszenie, a na Raceland'a mam gwarancję, wiec jak się posypie-reklamuję i mam nowe:naughty:

Chyba chodzi o ten gwint jak sie nie mylę:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?211153-ALL-B6-B7-Nowe-zawieszenie-gwintowane-Raceland :thumbup1:

Opublikowano
na każdym się da jeździć, ja w Audi mam Raceland'a i daje radę, a w Touranie mam JOM Blueline'a i mnie wk***ia, bo za twardo, jak do takiego auta i przede wszystkim za nisko- oba w granicach 1000 zł, ale Tourana już kupiłem z takim-więc będę to zmieniał na Seryjne zawieszenie, a na Raceland'a mam gwarancję, wiec jak się posypie-reklamuję i mam nowe:naughty:

Chyba chodzi o ten gwint jak sie nie mylę:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?211153-ALL-B6-B7-Nowe-zawieszenie-gwintowane-Raceland :thumbup1:

tak jest dokładnie :wink4:

co do TATechnix -ma zwolenników-przeciwników też, ale większość, to Ci, którzy nigdy go nie używali- moje zdanie na temat nowego i taniego gwintu znasz-jeśli ktoś daje gwarancję-ja bym brał, bo przecież i tak to musi spełniać jakieś normy, żeby zostało w ogóle wyprodukowane, a mało znane firmy-jakoś muszą zbudować reputację na rynku

masz tu linka -poczytaj troszkę i zagadaj z Mapetem

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?178702-Najwi%EAkszy-wyb%F3r-zawiesze%F1-sportowych-w-PL!-TA-MTS-KW-Eibach-H-amp-R-Weitec-SPAX-FK

Opublikowano
http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b6-b7-8e-avant-i2114331576.html przykładowo cos z tej beczki warto? czy lepiej dac spokój.

Tu masz troche odnośnie tego zawieszenia :

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?63185-ALL-B5-TA-TECHNIX-zawieszenie-gwintowane&highlight=technix

Ogólnie jak oglądam dział moja A4 to ci którzy mają taką zawieche to raczej ją chwalą

Opublikowano
  • Autor

dzieki ogarne temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.