Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czy wejda 18-tki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukaj używki do 1k

Opublikowano
ja kupiłem gwinta KW i powiem szczerze jest za...iste , dałem za 2 miesięczne cały kpl z kluczmi wszystko w pudełku 850zł

do B6 jest taki jak do B5, czy jest różnica? Sorry, ale nie znam się na tym :facepalm:

Opublikowano

20120415165901.th.jpg

tak jak obiecałem, 18/9,5 ET 30 + 235/40 :) przy sporej glebie opona szczelnie wchodzi w nadkole, felga minimalnie wystaje... na tyle minimalnie, że dowód zachowam przy sobie ;)

Opublikowano
http://img835.imageshack.us/img835/9373/20120415165901.th.jpg

tak jak obiecałem, 18/9,5 ET 30 + 235/40 :) przy sporej glebie opona szczelnie wchodzi w nadkole, felga minimalnie wystaje... na tyle minimalnie, że dowód zachowam przy sobie ;)

Nieźle to wygląda :thumbup1: ale jak w praktyce i codziennym użytkowaniu

Opublikowano
http://img835.imageshack.us/img835/9373/20120415165901.th.jpg

tak jak obiecałem, 18/9,5 ET 30 + 235/40 :) przy sporej glebie opona szczelnie wchodzi w nadkole, felga minimalnie wystaje... na tyle minimalnie, że dowód zachowam przy sobie ;)

Nieźle to wygląda :thumbup1: ale jak w praktyce i codziennym użytkowaniu

jakby to powiedzieć... nie jest to zimówka heh :D przy takiej glebie i na takim kole każda większa dziura to wyzwanie :) ale lubie to tak czy inaczej :)

Opublikowano
http://img835.imageshack.us/img835/9373/20120415165901.th.jpg

tak jak obiecałem, 18/9,5 ET 30 + 235/40 :) przy sporej glebie opona szczelnie wchodzi w nadkole, felga minimalnie wystaje... na tyle minimalnie, że dowód zachowam przy sobie ;)

Nieźle to wygląda :thumbup1: ale jak w praktyce i codziennym użytkowaniu

jakby to powiedzieć... nie jest to zimówka heh :D przy takiej glebie i na takim kole każda większa dziura to wyzwanie :) ale lubie to tak czy inaczej :)

i tak trzymać :banan:poprostu trzeba uważać na polskich autostradach:dziura:

kolego powiedz mi jedno, czy przy komplecie pasażerów nic nie ociera?

Opublikowano

nie, ale tylko dzięki zawieszeniu quattro, bo im większe obniżenie z tyłu, tym większy robi się negatyw :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.