Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wtryski oryginalne - jak rozpoznać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy istnieje jakiś sposób na rozpoznanie czy wtryski są oryginalne, ????

czy w ogóle istnieją podróby wtrysków ( każdy twierdzi że ma oryginały ???)

Jak rozpoznać wtrysk regenerowany od nowego ????

Rozpoznanie w warunkach polowych !!!!!!!!!!!!!!

Moje pytania wynikają z tego że właśnie kupuje na dniach wtryski do AFN ( mają być oryginały nigdy nie używane)

Woli ścisłości dla mnie

Oryginał to cześć polecana przez ASO lub coś lepszego

[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2008, 08:17 _________________________________________________Widze że brak wskazówek ( może pytanie głupie)

W każdym razie mam inny problem

wtrysk

028130201t 190/300 ( jest to wtrysk do AFN)

038130201t 190/300 ( co to jest w Etce pokazuje mi że jest i cenę ale nie mogę skojarzyć z odpowiednim modelem silnika, a (wtrysk posiada kabelek sterujący myslałem że steryjące mają oznaczenie S )

A moje pytanie brzmi czy 038130201t + 3 x 028130201t mogę zastosować do AFN , czy podane wyżej wtryski tworzą komplet !!!! :> :> :> :> :>

Opublikowano

zaleznosc jest taka ...

oryginaly maja oznaczenia w postaci kropek [to nie jest zart :decayed:]

-wtryski z brazowa kropka [90 konne] AGR itp 190/300

-wtryski z zielona kropka [110 konna] AFN/AVG 190/300

-wtryski z zlota kropka [110 konne] ASV - najwydajniejsze 220/300

A moje pytanie brzmi czy 038130201t + 3 x 028130201t mogę zastosować do AFN , czy podane wyżej wtryski tworzą komplet !!!! :> :> :> :> :>

w twoim zestawie jest sterujacy od ALH [90 konny] i pozostale trzy od AFN/AVG .... :no:

Opublikowano
  • Autor

Ha

no to wtopa ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Ale podam jeszcze raz oznaczenie bo w etce do tych silników A3 ALH też podaje inne oznaczenie

niż ja mam

a posiadam

3 x 028130201t 190/300 oznaczenie końcówki 955 520 (zielona kropka) wytłoczone logo bosch vw i audi France

1 x 038130201t 190/300 oznaczenie końcówki 955 520 ( zielona kropka) wytłoczone logo bosch VW i audi Germany ( wtrysk sterujący jest kabelek)

Czyli na wszystkich zielona kropka

Były posiadacz upiera się że jest to komplet do AFN

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 07:44 _________________________________________________Szukałem szukałem i znalazłem :> :> :>

Tylko nie wiem czy się ciezyć czy nie, jest komplet do silnika AHF

http://audi.auto-spares.ru/A3/2003/209/1/1571094-1571131/?img_name=013070194

i jescze w ETCe

np

Audi 3 ; 2001; GR 1, PG[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 09:04 _________________________________________________Audi 3 ; 2001; GR 1, PG 30 , nr 130-70

No i pytanie czy mogę założyć je do mojego AFN ( czy mam szukać wtrysku sterującego "konkretnie" z mojego Autka) ???

028130201s

:?: :?: :?: :?: :?: :a4fan:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 09:12 _________________________________________________Ze względu na zastój w temacie. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Zdecydowałem zasięgnąć rady ( przy okazji omawiania innych tematów ) u by Rogall

i można zastosować tylko "może wtyczka nie pasować" tego akurat nie pamiętał, jak będę zmieniał to napiszę.

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zaleznosc jest taka ...

oryginaly maja oznaczenia w postaci kropek [to nie jest zart :decayed:]

-wtryski z brazowa kropka [90 konne] AGR itp 190/300

-wtryski z zielona kropka [110 konna] AFN/AVG 190/300

-wtryski z zlota kropka [110 konne] ASV - najwydajniejsze 220/300

Spanky, mogłbyś mi jeszcze napisać czy te ze złotą kropką od ASV to są te osławione 216? Co oznacza 220/300? :confused4: Zielony jestem trochę...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Co do 220/300 czyli ćiśnienia to znalazłem to

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=75&highlight=wtryskiwacze+dwusprezynowe

Aco do końcówek to może ktoś mądzejszy fachowowo wytłumaczy :> :> :> :> :> :> :>[br]Dopisany: 05 Maj 2008, 14:50 _________________________________________________ To jestem po wymianie wtrysków

na razie z zauważalnych różnic to tylko tyle że mniejszego bąka puszcza ( jak się depnie)

co do grupy 13 ( to myślałem ze będzie lepiej)

korekcja na poziomie 0,2 a jeden cylinder na poziomie 0,7

no ale cóż ( grupa 13 ) to nie tylko wtryski a samochód trochę kilometrów ma przejechane

logów nie zapisałem na razie (zrobie to w najbliższym czasie)

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 21:52 _________________________________________________aaaa

wtyczka nie pasowała !!!!!!!!!!!!

:confused4:

Opublikowano

[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 21:52 _________________________________________________aaaa

wtyczka nie pasowała !!!!!!!!!!!!

:confused4:

Kazda pasuje, trzeba tylko zdjąć obudowę wtyku środkowego. :>

  • 1 rok później...
Opublikowano

zaleznosc jest taka ...

oryginaly maja oznaczenia w postaci kropek [to nie jest zart :decayed:]

-wtryski z brazowa kropka [90 konne] AGR itp 190/300

-wtryski z zielona kropka [110 konna] AFN/AVG 190/300

-wtryski z zlota kropka [110 konne] ASV - najwydajniejsze 220/300

A moje pytanie brzmi czy 038130201t + 3 x 028130201t mogę zastosować do AFN , czy podane wyżej wtryski tworzą komplet !!!! :> :> :> :> :>

w twoim zestawie jest sterujacy od ALH [90 konny] i pozostale trzy od AFN/AVG .... :no:

U mnie kolor kropek jest jakby pomarańczowy(możliwe że od temperatury) tylko jaki kolor był pierwotnie.

Moc i moment jak w opisie, wszystko robione przez poprzedniego właściciela(Made in Germany).

Ktoś pomoże?

Pozdro.

  • 3 lata później...
Opublikowano
na kolory nie patrz,w srodku moga siedzieć inne koncówki,ja tak miałem kupilem komplet z alh a w srodku siedziały od asv :slina:

trochę chyba przesadziłeś :decayed:

Opublikowano

ostatni post jest z 2009 roku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.