Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamek, scyzoryk, masa problemów.


Bartoszo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj zakupiłem A4. Według sprzedawcy w scyzoryku padły baterie, kupiłem nowe i nic. Wyczytałem na forum o "przypomnieniu" kluczyka. Niestety zamek w drzwiach kierowcy jest zmasakrowany przez jakiegoś złodziejaszka, zamka w klapie bagażnika nie da rady przekręcić a przypomnienie przez stacyjkę nic nie daje. Dodatkowo nie działa centralny zamek, próbując zamknąć się od środka przyciskiem koło klamki nic się nie dzieje z wyjątkiem buczącej z dobre 15sek. pompki. Wciskanie "pręcika" też nic nie daje bo zamykają się jedynie drzwi kierowcy. Co z tym fantem zrobić ? Kluczyk zapewne jedynie przez Vaga, a co z centralką ? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek poszukaj nieszczelności na przewodach pneumatycznych

uszkodzona moze też być elektronika pompki lub zaśniedziałe styki kostek przy pompie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro buczy to sprawdz czy pompka pompuje, bo może rozleciał się grafitowy wirnik w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji ktoś może polecić dobry sposób na ruszenie zamka w klapie ? WD-40 nic nie dał, można przekręcić kluczyk minimalnie w prawo i w lewo. Trzeba rozbierać od środka czy istnieje inny sposób ? Jeszcze gdyby ten cholerny scyzoryk komunikował się z samochodem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź na vagu czy centralka widzi kluczyk, od tego trzeba zacząć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro buczy to sprawdz czy pompka pompuje, bo może rozleciał się grafitowy wirnik w środku.

Dziś udało mi się otworzyć bagażnik i wyciągnąć pompkę. Niestety wirnik się rozpadł, jest możliwość kupna takiego wirnika czy trzeba całą pompę wymieniać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taniej kupisz całą pompkę używkę , niż nowy wirnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...