Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znikający płyn do wspomagania


michail55

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnei z tego co ja wiem to tam nie ma zadnych uszczelek ani nic a jak cieknie to albo wymiana na nowa-uzywana (allegro) bo w aso koszt kolosalny lub regeneracja czego nikt nie poleca na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja maglownicy jest nie opłacalna bo i tak padnie szybko. Najlepiej nową na alledrogo kupić ewentualnie używkę.

Pomyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tak tylko czy sie kupi dobra to jest druga strona medalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej zbierac sie moze w osłonach drazkow kierowniczych.Jezeli zsuniecie gume z drazka to moze was nieźle opryskac.Własnie moja tak padła i cieknie bede ja musiał wyjac i bede regenerował.znalazłem dobra firme i jestem juz ustwiony.Wpiszcze sobie http.przekładnie.com to jest strona do ktorej zgłosiłem sie o regeneracje.Znalazłem najlepsza jaka jest bynajmniej wegołog mnie.Regeneracja sie opłaca bo jezeli jest gwaracja na 1 czy dwa lata to partactwo to nie bedzie jezeli ktos kto sie tym zajmuje wie co robi.duzo rzeczy jest regenerowanych i ludzie to robia i sa zadowoleni.Ja opowiem wam na moim przykłądnie tylko musze ja wypier..... z mojej 2.4 v6:/ a mnie sie tak nie chce ale juz mam nadkole całe mokre wiec bede musiał sie zebrac w sobie i poswiecic troche czasu zeby ja wyjac.Całosc mnie wyniesie 530 zł regeneracja i wysyłka kurierem. Czemu nie kupie drugiej regenerowanej? bo chce miec swoja i ch...:Dheh

Regeneracja daje gwarancje na swoja robote i masz nowe uszczelnienia i zrobia wszystko co podpada a jak kupisz uyzwke i nie ma gwaracnji ile to polata a uzywka kosztuje te 600 zł.Dlatego decuduje sie na regeneracje.Pozdro:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to mały wyciek może jeszcze jakiś czas da się podratować uszczelniaczem. Wymień płyn na FEBI bo jest gęstszy i dolej uszczelniacza. Może jeszcze coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z małego przerodził sie w wiekszy i wiekszy :) nic juz z tego nie bedzie nie bede kombinował jak kon pod góre:D.jutro jak bedzie czas zdemontuje a w pod zawołam kuriera i niech wizie do fachowfow zobaczymy jak naprawia.Ale to ich specjalizacja to trza chłopakom zaufac jak mi ludzie ufaja jak cos robie:) heh ponad pięć stówek poleci ale mam nadzieje ze nie bede załował.do tego dojdo drązki jeszcze koncówki i zbieżnosc. zeby juz spokój był. a auto amm zadbane to polatam jeszcze kilka latek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawszę zdobędzie trochę czasu nawet na odłożenie kasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź mi nie mow:)Kasa miała isć na lampy poliftowe Depo ktore juz miałem brac za 500 stówek ale z wynikajacych okolicznosci lampy powiedziały PaPa heh:D i musze wy....c tyle kasy na głupi magiel. jak to sie mowi ,,Zycie" :)co jak co ale wyjac ten magiel fajna robota:) chyba zafunduje sobie jakis relanium czy jak maja te tabletki na uspokojenie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...