Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy te felgi podejda do Mojej A4 B6


marcin9680

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Sz. koledzy obecnie w Mojej A4 mam zalozone felgi 8"X18" ET 35 z oponami 225/40 18" i obecnie autko jest obnizone o 30mm.

Nie dlugo chcem zmienic na felgi z rantem lecz jedyne , ktore Moim zdaniem ladnie wygladaja i pasuja do Mojej niuni maja rozmiar 9"X18" ET 38.

Moje pytanie to czy owe felgi podejda do autka , zeby nigdzie nic nie obcieralo ?

Wspomne tylko , ze srednio 2 razy do roku jezdze do Polski z UK autkiem i czesto bywa , ze dosc grubo bagaznik jest zaladowany w dwie strony.

http://www.ebay.co.uk/itm/18-AUDI-A4-A5-A6-A7-A8-ALLOYS-ALSO-VW-T4-AUDI-EURO-LOOK-ALLOYS-DEEP-DISH-RIMS-/160720633469?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET&hash=item256bb23e7d

Prosze o wszelkie sugestie i podpowiedzi.

Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl wejdzie na pewno bez problemu przód przy tym et tez powinien pasować :)) Obręcze bardzo ładne :) ale efekt będą robić przy mega glebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego , mam nadzieje ze tak jest :) sa szersze o cal od tych co mam obecnie ale ET jest wieksze tak wiec tez mi sie wydaje , ze beda pasowac a co do gleby to pewnie wygladaly by koksiarsko ale Ja juz Swojej niuni obnizac nie bede.

30 mm Mi starczy a i tak czasami rzucam nie cenzuralne slowa jak wpadne w jakas dziure a najgorsze jest to , ze drogi regionalne w UK i w miastach tak sie popsul ich stan ,ze czasami przypomina ten z Polski.

Jeszcze musze troche poczekac , wyslac kobiete z synkiem do Polandowa w odwiedzinki do rodziny , zeby mi tu nie dzwieczala ze znow kase na auto wydaje i trzeba bedzie sobie je zamowic , zwlaszcza ze i cena nie jest zbyt wygorowana jak za komplet mimo , ze bez opon.

Chociaz opony letnie i tak na dniach jade zamowic bo obecnie jeszcze na zimowkach jezdze :/ a szkoda je dojechac bo na kolejne dwie zimy musza wystarczyc bo malo nie kosztowaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no sztywno się ładnie zrobiło ale 3 rzeczy sportowa zaniecha, szerokie opony, quattro można zapier.... w zakrętach ;d;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki rozmiar opon polecasz na te 9" felgi? pozostac przy 225/40 18" czy moze szersze?

Nie ukrywam , ze zawsze podobalo mi sie "germany style" ale nigdy na czyms takim nie jezdzilem i nie wiem jaki jest komfort wzgledem tego co posiadam teraz.

Z tego co wiem to do "germany style" trzeba by bylo zalozyc wezsze opony na felge a nizeli byla by wymagana , ladie kolko wyglada w takim stylu ale jak to sie ma do komfortu jazdy i zywotnosci opon? hmm zastanawiam sie nad tym ale sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 235/35 z tego względu ze u mnie felga praktycznie delikatnie wystaje za nadkole :) i opona musi być naciągnięta żeby nie tarła :) ja mailem 18"8,5j to miałem oponę 225/40 i było si wiec opony daj takie same ale minimalnie ci się naciągną ale jak wolisz szersze to śmiało 235/40 to na pewno większy komfort :) nie mogę ci powiedzieć jak będzie lepiej bo to zależy od twoich preferencji :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dzieki za info , jak juz kupie i zaloze to napewno sie pochwale wygladem i wlasnymi odczuciami z jazdy.

Pozdrawaim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko kupie i zaloze to bede sie chwalil :) , jeszcze troche musze poczekac okolo miesiaca bo graty do zalozenia RNS-E zbieram + wsteczne lusterko fotochrom , CLH i auto swiatla a dotego jeszcze upgrade przednich hamulcow na 345mm a w dodatku wczoraj wlasnie nowki oponki 18" x 4 zalozylem , oj sporo kasy na to wszystko trzeba oj sporo :/

Jeszcze prace lakiernicze mnie czekaja i wymiana zderzakow na s-line ale to juz chyba na Grdudzien przeloze bo jeszcze zyc za cos trzeba a rodzina jesc wola kazdego dnia hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...