Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Navi w A4 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy orientujecie się jaki system jest w nowej A4 po lifcie?

Wygląda jak na pomniejszona wersję a8, ale nie ma touch-pada i mieści sie na 7' wyświetlaczu.

Jaki ma HDD?

Czy to 3G? plus czy inny?

  • 1 rok później...
Opublikowano
Czy orientujecie się jaki system jest w nowej A4 po lifcie?

Wygląda jak na pomniejszona wersję a8, ale nie ma touch-pada i mieści sie na 7' wyświetlaczu.

Jaki ma HDD?

Czy to 3G? plus czy inny?

Witam

Nikt Ci nie odpowiedział na to pytanie? Tez szukam na nie odpowiedzi bo mam model A4 z 2012

Opublikowano

W takim gąszczu pytań pewnie gdzies to się zawieruszyło :wink:

W polifcie mamy 3G+

Opublikowano

O widze ze tez jestes z Rzeszowa;) ja szukam własnie sposobu na aktualizacje systemu i map navi. Mam wersje z hdd. Cos czuje jednak ze trzeba bedzie zaplacic za to ponad 1000 zl w Aso u Krola and Knapika

Opublikowano
  • Autor
W takim gąszczu pytań pewnie gdzies to się zawieruszyło :wink:

W polifcie mamy 3G+

Lub MMI3G low bez hdd i bez plusa. Montowane są takie jednostki jako opcja tej niższej navi.

Maja inny panel (cos w rodzaju błyszczącego piano, inny czytnik DVD inny procesor wewnątrz) komponenty działają miedzy sobą nie wywołując żadnych błędów.

Ostatnio miałem przyjemność taką jednostkę sobie zamontować (niestety menu jest takie same jak w starym systemie)

Opublikowano
O widze ze tez jestes z Rzeszowa;) ja szukam własnie sposobu na aktualizacje systemu i map navi. Mam wersje z hdd. Cos czuje jednak ze trzeba bedzie zaplacic za to ponad 1000 zl w Aso u Krola and Knapika

Sprawdz jaki masz soft :wink:

Opublikowano

jesli masz 3g+ to trzeba zaladowac soft 6.12 (szukaj 8R0 906 961 CA) potem mape 6.15 (8R0 060 884 AR) i zaaktywowac to. Nie trzeba jechac do ASO ;-)

byly jakies linki na gpsunderground do tego. problem to aktywacja, jakby co to zapraszam na PW.

  • 3 lata później...
Opublikowano

Mam HN+_EU_AU3G_P0530 doradzice skad najlepiej sciagnac soft ?

Edytowane przez MMiro

  • 3 lata później...
Opublikowano

Czy da się wywołać poziom akumulatora w Audi A4 B8 z 2012 przy MMI 3g+ tak żeby było go widać? 

Opublikowano
W dniu 11.02.2021 o 19:46, Kemese napisał:

Czy da się wywołać poziom akumulatora w Audi A4 B8 z 2012 przy MMI 3g+ tak żeby było go widać? 

Nie ma takiej możliwości.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.