Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z silnikiem


sebastiannn

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam audi a4 b6 1.8 turbo i mam problem z silnikiem.Otoz pojawila sie kontrolka oleju i zaczal dochodzic metaliczny dziwiek z silnika(wydaje sie ze z gory silnika)Wymieniona zostala pompa olejowa ale nic nie pomoglo.Kontrolka nadal sie pojawiala oraz dziwiek. W chwili obecnej silnik calkowicie traci moc i gasnie. Csnienie oleju jest ok jak jest silnik zimny,jednak przy temp. 90 stopnin spada praktycznie do 0. Czy mogly mi ktos doradzic co robic dalej... Czy wystarczy jesli wymienie glowice cylindrow lub tylko blok silnika ? Czy moze ewentualnie cos innego?Poprosze o rade..Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuje, Seba chyba nici z wakacji w tym roku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem cos podobnego tyle że w b5 zdejmij pokrywę zaworów i zobacz czy nie masz galaretki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest u ciebie,też miałem masełko pod korkiem,a pod pokrywą było trochę gorzej,nie wiem czy u ciebie jest też coś takiego nie przestrasz się może to jakaś pierdoła ale poczytać możesz http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?204329-ALL-P%B3ukanie-silnika&highlight=dziwny+d%BCwi%EAk+pokryw%B1+zawor%F3w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wymianie pompy oleju sprawdzaliscie droznosc kanalow olejowych??? i w zyciu niewlalbym castrola do mojego silnika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest nie tak z castrolem?ja uzywam castrol edge i myślałem ze to dobry olej, dlaczego go odradzasz i co polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem kilka silnikow po castrolac i zostawialy mase syfu... wiem ze costam w castrolu edge sie juz poprawilo, ale niemam zaufania do Castrola.... ja obecnie jezdze na Motulu, ale zmieniam na millersa CFS 5w30, uwazam tez ze Valvoline max life powyzej 100tysiecy jest swietny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad wiesz ze sie nie obejdzie??? sprawdzla ktos dokladnie Twoj silnik???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...