Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa oświetlenie wnętrza po otwarciu drzwi A4 Avant


painkiller4

Rekomendowane odpowiedzi

Centralny działa bez zarzutu, komunikaty na FIS pokazują otwarcie drzwi, podświetlenie nóg i lampki w drzwiach też świecą. Zero błędów w module centralnego a z modułem komfortu nie mogę się połączyć (chyba go nie ma auto z 2000 roku). Jest dużo wody pod wykładziną strona kierowcy ale kable idące przy progu wyglądają jak nowe. Lampka bagażnika działa prawidłowo. Podświetlenie wnętrza działa tylko po włączeniu przyciskiem a na otwarcie którychkolwiek drzwi nie reaguje. Wszystkie bezpieczniki OK. Co może być przyczyną usterki? Na dniach osuszę całą podłogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam problem. Sprawdzałem już wiele rzeczy m.in. moduł komfortu przy pompce centralnego, połączenie kabli, bezpieczniki itp. pozostało mi jeszcze jedno: mikroswisch w zamku przy drzwiach. Trochę czytałem i pisałem na forum na ten temat i jest to dość częsta przyczyna w a4

http://www.turbo-diesel.pl/zrob_to_sam/35/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie oświetleniem wnętrza jest realizowane przez pompkę i pewnie tam szukaj przyczyny. W A4 są inne mikro styki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączę się do tematu, bo mam podobny problem z tym, że u mnie działa wszystko poza oświetleniem tylnej kanapy po otwarciu drzwi..pozostały opcje świeci cały czas lub nic. jest opcja sprawdzenia tego bez zdejmowania podsufitki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączę się do tematu, bo mam podobny problem z tym, że u mnie działa wszystko poza oświetleniem tylnej kanapy po otwarciu drzwi..pozostały opcje świeci cały czas lub nic. jest opcja sprawdzenia tego bez zdejmowania podsufitki?

Sprawdź krańcówkę w drzwiach i luty w lampce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem w mojej Audi A4 B6.

Wczoraj zauwarzyłem że po otwarciu drzwi z prawej strony (przód, tył) na Fis brak informacji o tym, pozatym światło środkowe sie nie włącza. Drzwi kierowcy i za kierowcą działaja tak jak powinny.

VAG pokazał błąd :

1560,1561,1562 - wszystkie zwiazane z drzwiami

Czy mógłby mi ktos powiedzieć o co chodzi i jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączę się do tematu, bo mam podobny problem z tym, że u mnie działa wszystko poza oświetleniem tylnej kanapy po otwarciu drzwi..pozostały opcje świeci cały czas lub nic. jest opcja sprawdzenia tego bez zdejmowania podsufitki?

Sprawdź krańcówkę w drzwiach i luty w lampce...

przez 2-3 dni się "naprawiło" bez mojej ingerencji w lampkę, ale znów nie działa VAG błędów oświetlenia nie wykazał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lampkę w podsufitce już naprawiłem. Przelutowałem płytkę włącznika i bangla. Nie działa tylko podświetlenie w drzwiach pasażera (brak też info na FISie) ale nie moje auto więc nie zagłębiałem się w temat.

u mnie zaraz po zakupie nie działała lampka w drzwiach kierowcy, banalna sprawa wystarczyło poprawić kostkę i żarówkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...