Jump to content
IGNORED

[B5 ADP] Problem z immo musze odlaczyc klemy zeby odpalic auto

M.Audi
 Share

Recommended Posts

witam

mam problem z immobilaizerem gdy chce uruchomic silnik miga mi ciagle zolty samochodzik ale gdy odepne klemy z akmulatora na 1 min i podlacze ponownie to samochod odpala ale gdy go zgasze to dalej to samo

probowalem przeczyscic styki, z immo przy stacyjce i nic ciagle to samo

z gory dzieki za rady :hi:

[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 12:54 _________________________________________________panowie poradzicie cos??

czesc, skoro styki juz czysciles i jestes na 100% pewny ze zrobiles to dobrze to pozostaje Ci udanie sie do jakiegos warsztatu, rozumiem ze vag byl juz uzyty. Pozdrawiam Jocker01

witaj,czy rozwiązałeś swój problem?

u mnie też walczyłem z ta przypadłością,nawet wymieniono mi komputer bo po częstym odłączaniu klemy po prostu padł.

Wiesz co tak naprawdę pomogło,regulacja kierownicy jak mam problem z immo poruszam regulacją i kierą i na jakiś czas jest ok,nie chce mi się poprawiać kabelków koło stacyjki bo sporo z tym roboty, a ten mój sposób mi wystarcza.

Bardzo dobre zabezpieczenie przed złodziejami nikt mi nie ukradnie samochodu :)

dzisiaj jade obebrac samochod od elektryka juz pali normalnie ale immo mam calkowice odlaczony ponoc cos z kompem

bryka odpada elektryk wlutowal mi taka plytke iwszystko dziala dzieki wszystkim za rady