Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowy tłumik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam prosbe do kolegow o wypowiedz w sprawie tych tlumikow z allegro.

Czy mozna i warto je kupic, czy raczej nalezy zapomniec.

Cena jest napewno bardzo atrakcyjna, do np. cen w ASO.

http://allegro.pl/tlumik-tlumiki-audi-a4-b5-1-9-tdi-koncowy-wydech-i2185358184.html

http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-tlumik-koncowy-i2183794547.html

http://allegro.pl/tlumik-tlumiki-audi-a4-b5-1-9-tdi-srodkowy-koncowy-i2185358195.html

Pozdrawiam

ps. produkcja POLMOstrów

Opublikowano

koleżanko cena mówi o jakości , sam chciałem wymienić środkowy bo cos w nim latało i kupiłem zamiennik po 2 dniach wyje... go bo tak buczał ze się wytrzymać nie dało założyłem stary tylko przy okazji wysypałem z niego syf wypadła jakaś blaszka i juz jest spokój. Jak coś mogę odsprzedać za piwo +kw środkowy firmy marix przelot 30km hehe

Opublikowano
  • Autor

Acha, dzieki... :kwasny:

To ten wyjacy chcesz sprzedac mi za piwo...? :facepalm:

Pozdrawiam

ps. ale dzieki za porade... :hi:

Czy moze ktos mi doradzic gdzie szukac i jakiej firmy?

Sprawdzilam ze w IC maja tylko polskie firme ASMET, chcieliby miec rowniez BOSLA ale niestety nie ma na magazynach.

Czytalam na necie ze podobno firma Asmet jest calkiem niezla, czy ktos wie cos na ten temat?

W tym sklepie tez nie ma, a chyba te byly by dobre...

http://sklepmotoryzacyjny.pl/audi_a4_avant_(8d5_b5)_19_tdi_uklad_wydechowy_tlumik,05311,6,100314

Tu maja ale to sa pewnie te co kolega mlodyy chce mi sprzedac za piwo...:eusathink:

http://tlumik-samochodowy.pl/tlumik-samochodowy-audi-a4-1472.html

No i pozostaje ASO, ale tam wiadomo.

Mysle ze taki Bosal lub Walker bylby dobry, ale gdzie to dostac?

Opublikowano
  • Autor
albo oryginał albo bosal http://webautoservice.pl/uklad-wydechowy-tlumik-audi-a4-1472.html tu możesz kupić. No dobra oddam swój za kw ehehhe

Witaj...

Wiesz co jesli chodzi o mnie to po znajomosci bym wziela ten tlumik od Ciebie...

Ale moje auto by tego nie przezylo....:polew:

Ten link co mi dales to jest uklad wydechowy polskiej firmy FERROZ...

Ale dzieki...

ps. cena jest jak widzisz okolo 150 zl za sztuke, czyli tyle samo co na allegro...

ps. poczytalam troche na necie i najlepsze polskie to podobno Asmet... natomiast Walker to juz nie to, robia go w Rybniku. Pozostaje wiec gdzies znalezc Bosala..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.