Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Licznik FIS- nie działa prawidłowo


herbi_jg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i Panie :hi:

Sprawa polega na niedziałającym liczniku z fisem. po włączeniu świateł deska przygasa i nie można regulować podświetlenia a na środku na fisie brak jakiejkolwiek ikonki czy napisu. Jest to licznik VDO 8D0919033B. Z tego co mi elektryk powiedział jest walnięty procesor i na 99% wyświetlacz. Najgorsze jest to że na allegro nigdzie takowego licznika nie ma a w serwisie we Wrocku zawołali 3000.00zł za nowy licznik. Czy ktoś pomoże???? Już nie muszę mieć tego fisa, byle wiedzieć jakie kontrolki się zapalają. Błagam pomóżcie mi coś.:strzal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko bedzie znalesc, a jak juz znajdziesz z ladnym fisem to musisz sie liczyc z kosztaki ok 300-500 za licznik... ale to chyba najszybsza opcja bo licznik w twoim roczniku przeklada sie p&p bedzie tylko inny przebieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiąc temu wysyłałem do tej firmy http://aceef.pl/kontakt.htm z Zielonej Góry bo mi też padł wyświetlacz,szybko i dobrze zrobili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, FIS nie świecił w ogóle. Kupiłem drugi licznik na allegro i jak na zdjęciach wyglądał ok tak po krótkim czasie od założenia jak zaczęło się robić cieplej na dworze FIS zaczął blaknąć więc lepiej chyba naprawić ten co masz ewentualnie kupić używkę sprawdzoną w wysokiej temperaturze czy nie blaknie i czy świecą wszystkie linie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...