Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy xenon


Norbunio

Rekomendowane odpowiedzi

Lampy pasują p&p :wink: A jezeli chodzi o samopoziom to sterownik jest oddzielnym elementem . W Dziale WARSZTAT masz opis jak podłączyć układ samopoziomowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem ten poradnik.

Temat do ogarnięcie choć nie jest to takie hop-siup:)

Czy w B6 kabrio wystepowały bi xenony?

W ogóle to warto pakować się w xenon, duża poprawa względem zwykłej żarówki H7 lub chociażby popularnych hidów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem wczoraj jak wsadziłem ori xenon. Powiedzcie mi czy budowa samej soczewki jest taka sama w normalnej lampie jak w xenonie? Moje lampy wyglądają identycznie (mowa o lampach do kabrio). Xenony świecą mega, lecz jeden jakby coś ciut słabiej. Pewnie wina odblysnika... zastanawiam sie czy odblysnik ze starych lamp podejdzie do xenonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa samej soczewki jest *prawie taka sama jak kazdej innej -rozni sie tylko typem tzn prązkowana,przezroczysta,polprzezroczysta,nakrapiana itp.Wszystko to sluzy do wiekszego badz mniejszego rozpszczepiania swiatla.

Budowa odblysnika xenon a np odblysnika lampy h7 jest tez taka sama.Rozni sie tylko mocowaniem *zarowki badz palnika.Odblysnik lampy bi xenon to juz calkiem inna bajka i nie mozna go podmieniac chyba ze jest na to miejsce w lampie bo odbysnik bi xenon jest wiekszych rozmiarow.

Sa tez odblysniki bi xenon z systemem AFL dostepnym od kilku dobrych lat.Tam przeslona jest obracana wokol wlasnej osi a na samej przeslonie sa wyciete rozne ksztalty ktore formuja wiazke swiatla odpowiednia do aktualnych warunkow na drodze.Jesli nieswiadomie kupimy cos takiego to pozniej mozna juz sobie to tylko postawic na polce bo w samochodzie bez tego systemu dzialac to nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...