Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymina szyby przedniej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po wymianie szyby przedniej zamiennika, w górnych rogach przy słupkach widzę niecałe 10mm luzu, tam gdzie szyba była zakładan powiedzieli że tak mósi być, czy to notmalne że jset taki luz.

Opublikowano

mam to samo, choc tak nie powinno raczej byc

Opublikowano

mi sie woda ciśnie z tamtą po prawej stronie, tez mam zamiennik jakiś i czeka mnie wymiana bo w zime szyba paruje i szron od srodka sie robi ..

Opublikowano

W niektórych zakładach po wymianie szyby " nie doklepuja ja" ale jezeli nie ma przecieków nie martw sie o nic jest ok

---------- Post added at 18:44 ---------- Previous post was at 18:41 ----------

W niektórych zakładach po wymianie szyby " nie doklepuja ja" ale jeżeli nie ma przecieków nie martw się o nic jest ok a jeżeli są przecieki natychmiast udać się do zakładu w którym szybka była matowana. Oni muszą dać na to gwarancje .Mogło nastąpić zbyt małe odtłuszczenie , i nie bójcie się matować zamienników oryginały tez nie są dobrze spasowane jak by były gorszej jakości.pozdrawiam zamienniki to nie dopuszczone zostały na rynek

---------- Post added at 19:08 ---------- Previous post was at 18:44 ----------

jeżeli jest luz na dole to powili bez dziur jechać na wycięcie i wklejenie ponieważ możne ona pęknąć podczas drgań u mnie to koszt 120 zł pozdrawiam

Opublikowano
W niektórych zakładach po wymianie szyby " nie doklepuja ja" ale jezeli nie ma przecieków nie martw sie o nic jest ok

---------- Post added at 18:44 ---------- Previous post was at 18:41 ----------

W niektórych zakładach po wymianie szyby " nie doklepuja ja" ale jeżeli nie ma przecieków nie martw się o nic jest ok a jeżeli są przecieki natychmiast udać się do zakładu w którym szybka była matowana. Oni muszą dać na to gwarancje .Mogło nastąpić zbyt małe odtłuszczenie , i nie bójcie się matować zamienników oryginały tez nie są dobrze spasowane jak by były gorszej jakości.pozdrawiam zamienniki to nie dopuszczone zostały na rynek

---------- Post added at 19:08 ---------- Previous post was at 18:44 ----------

jeżeli jest luz na dole to powili bez dziur jechać na wycięcie i wklejenie ponieważ możne ona pęknąć podczas drgań u mnie to koszt 120 zł pozdrawiam

Ciężko Cię zrozumieć...

Opublikowano
W niektórych zakładach po wymianie szyby " nie doklepuja ja" ale jezeli nie ma przecieków nie martw sie o nic jest ok

---------- Post added at 18:44 ---------- Previous post was at 18:41 ----------

W niektórych zakładach po wymianie szyby " nie doklepuja ja" ale jeżeli nie ma przecieków nie martw się o nic jest ok a jeżeli są przecieki natychmiast udać się do zakładu w którym szybka była matowana. Oni muszą dać na to gwarancje .Mogło nastąpić zbyt małe odtłuszczenie , i nie bójcie się matować zamienników oryginały tez nie są dobrze spasowane jak by były gorszej jakości.pozdrawiam zamienniki to nie dopuszczone zostały na rynek

---------- Post added at 19:08 ---------- Previous post was at 18:44 ----------

jeżeli jest luz na dole to powili bez dziur jechać na wycięcie i wklejenie ponieważ możne ona pęknąć podczas drgań u mnie to koszt 120 zł pozdrawiam

danielbobik20 napisz proszę to jeszcze raz, ale po Polsku. Czytam to już 3 raz i ni chuchu nie mogę tego zrozumieć :facepalm:

Opublikowano

Sorry chłopaki ale kap mi sie rozłaczał i edytowałem ta odpowiec i tak wyszło .

a mioec tak

1. szyba odstaje na słupkach bo kładziona jest na kleju stożkowym w niektórych zakładach kładą ja i nie dociskają do karoserii obydwie wersje są dobre.

2.Jeżeli szyba jest luźna lub świszczy to znaczy ze klej się odparzył od szyby i trzeba ja wyciąć i wkleić od nowa lub podkleić .

2.Zamienniki nie sa złe nie wyszły by na rynek polski

pozdrawiam piszcie na temat szyb to odpowiem

Opublikowano

jaki mniej wiecej koszt jest wyciecia i wstawienia tej samej szyby ? biarac pod uwage ze szyba ocalala podczas wycinania.

Opublikowano

wycięcie wklejenie 120 u mnie ale + uszczelka bo jak masz oryginał uszczelkę to nie do odzyskania a , jeżeli już ta zastępcza to może odzyskają a jak nie to metr 15 zł . Ja mowie o swoim zakładzie a jak gdzie indziej to nie wiem pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.