Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] [Kraków] Balicka 100


apohllo

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam ten serwis. Co prawda trochę trudno jest tam trafić, gdyż znajduje się na terenie dawnej mleczarni, a drogowskazów brak, to najważniejsze - czyli podejście do klienta - bardzo pozytywne.

Jest to mój pierwszy serwis w Krakowie i jestem mile zaskoczony. Powód wizyty był mocno niepokojący (brak przełożenia z silnika na koła) z podejrzeniem zniszczonego sprzęgła lub dwumasu :embarrassed: Okazało się jednak, że to "tylko" zerwana półoś, którą mechanicy "załatwili" w bardzo przystępnej cenie :) Razem z wymianą mocno zużytego przegubu zapłaciłem trochę więcej niż 700 PLN. A pomyśleć, że w ASO za samą półoś wywaliłbym ponad 1K :/

Mechanicy byli bardzo skorzy do wyjaśnienia mi wszelkich wątpliwości, a także dali kilka rad dotyczących przyszłej eksploatacji.

Podsumowując - jeszcze raz polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Doloze i ja swoja opinie na temat tego serwisu. Bylem raz wymieniac czujnik temperatury i musze powiedziec ze bylo ok - udalo sie to zrobic (1.5h) za 50 zeta. Pan wprawdzie zlal plyn do brudnego wiaderka ale mialem lejek z sitkiem i jakos udalo sie nie wlac paprochow.

Po jakims czasie mialem taka przygode - pekla mi felga (nie wiedzialem o tym) przez co mialem zle wywazone kolo - kierownica drgala. Pojelachem na balicka 100 i mialem nieszczescie trafic na takiego starszego jegomoscia ktory stwierdzil ze mam cale przednie zawieszenie do wymiany :polew:. Przy okazji pokazalem mu inny problem otoz wywalalo mi plyn ze zbiorniczka - powiedzial ze to nic i zeby sie nie przejmowac tylko jezdzic. Pojechalem wiec do innego mechanika - na Mokra 2a ktory powiedzial ze zawieszenie bez zarzutu a wywalanie ze zbiorniczka to na pewno uszczelka. (niestety test na C02 to potwierdzil). Tak ze Balicka 100... jak dla mnie - moze do wymiany zarowki.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...