Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Beta CC - kilka pytań początkującego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam 2 pytanka odnośnie radia fabrycznego Audi BETA CC

radiobeta.jpg

- jak je wyjąć i nie mając kluczy do wyjmowania oraz niczego nie popsuc :) ????

- czy jak bede chciął zmienićna inne radio np. Sony czy inny wynalazem czy wsytarczy we wyjme stara Bete z kostek ISO i podepne nowe radsio czy cos musze zmieniac w kostce ISO ?????????

samochód to Audi A4 1997rok :)

Opublikowano

Jeżeli to kostka ISO to nie powinno być inaczej, Nie po to ktoś wymyślał standard, żeby później ktoś coś zmieniał.

Opublikowano
  • Autor

oki :)

a powiedzcie mi na temat wyjęcie tego radia ???????? jak go wyjąć ?????????[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 19:55 _________________________________________________niekt nie wie jak to wyjąć "domowym" sposobem ???????? :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

oki :)

a powiedzcie mi na temat wyjęcie tego radia ???????? jak go wyjąć ?????????[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 19:55 _________________________________________________niekt nie wie jak to wyjąć "domowym" sposobem ???????? :confused4: :confused4: :confused4:

pozycz od dziewczyny/zony/kochanki dwa cienkie pilniki do paznokci [te metalowe] ...

Opublikowano
  • Autor

oki :)

a powiedzcie mi na temat wyjęcie tego radia ???????? jak go wyjąć ?????????[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 19:55 _________________________________________________niekt nie wie jak to wyjąć "domowym" sposobem ???????? :confused4: :confused4: :confused4:

pozycz od dziewczyny/zony/kochanki dwa cienkie pilniki do paznokci [te metalowe] ...

jesli to poskutkuje to jesteś WIELKI i chyle czoła przed Tobą :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Audi BETA CC -

Może będziesz potem potrzebował wpisać kod a jak to zrobić masz tutaj :

1. ]est to radio z magnetofonem (zwykłe taśmy). Po włączeniu pojawia się SAFE (radio zakodowane)

2. Równocześnie naciśnij przyciski FM i DX. Trzymaj dopóki nie wyświetli się 1000 (parę sekund).

3. Używając przycisków 1, 2, 3, 4 wpisz kod. Przycisk 1 oznacza pierwszą cyfrę kodu, przycisk 2 drugą cyfrę itd. Przyciskając każdy przycisk zmieniasz tę cyfrę.

4. Po wpisaniu całego kodu, ponownie naciśnij FM i DX i przytrzymaj 2-3 sekundy.

5. Jeśli kod był prawidłowy, przechodzi w tryb normalny.

Radio nie ma możliwości podpięcia zmieniarki CD.

pozdrawiam.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie podepnę się do tematu ja w kodzie radia ma trzecią cyfrę zero to ile razy ma nacisnąć przycisk 3 na radiu raz czy pominąć bo to zero, i przejść do wklepania 4 cyfry ?

Opublikowano

Panowie podepnę się do tematu ja w kodzie radia ma trzecią cyfrę zero to ile razy ma nacisnąć przycisk 3 na radiu raz czy pominąć bo to zero, i przejść do wklepania 4 cyfry ?

Pomiń

Opublikowano

Jak nie masz tych pilniczków, to potnij kartę telefoniczną, albo coś sztywnego na paski odpowiadające szerokości szczelin - też wyjdzie.

Opublikowano

beta CC jest standard iso. musisz tylko pamietac ze jesli SONIAKA masz uzywke i masz tylko radio to bedziesz potrzebowal przejsciowki dolanczanej przez producenta.

Opublikowano

Wkładasz blaszki like that :

RADIO

<---\ /--->

potem naciskasz

RADIO

-->/ \<---

Legenda:

/,\, - blaszki

--> <-- kierunek nacisku

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.