Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z pompką hamulcową


mar-ek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z pompka hamulcową,w ciągu miesiąca wymieniłem ją już trzy razy i dalej nawaliła. Po wymianie pompki, zmieniłem płyn hamulcowy, wyczyściłem wszystkie tłoczki ,wymieniłem wszystkie gumki na nowe, przewody są w porządku- czy to może by wina serwa? czy ABS? Po wymianie wszystko działa w porządku przez jakiś czas a potem znów blokuje mi koła i wysiada pompka.Co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więcej szczegółów co się dzieje - "blokuje koła" to trochę mało info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas jazdy zablokowało koła po przekątnej,przód prawy i tył lewy. i nie można było ruszyć auta z miejsca. Popuściłem odpowietrznik i hamulce puściły ale trafiło pompkę - już trzeci raz .Coś ją psuje, bo nie podaje płynu i nie wiem czy ma to coś wspólnego z serwo czy z ABS?Przy pierwszej wymianie pompki odkręcałem przewody z pompki do ABSu.czy mogłem go w ten sposób zapowietrzyć? i jak go teraz odpowietrzyć?Czy serwo może zepsuć pompkę?[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2008, 16:26 _________________________________________________jeśli wymieniałem pompek i bas czy odpowietrzyć to normalnie przy cylinderkach czy jest jakaś inna procedura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...