Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Problem z VAG COM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z konfiguracją com z laptopem w System"-> Zakładka "Sprzęt" (lub "Urządzenia")->Menedżer urządzeń ->Porty COM i LPT "Właściwości” nie mam USB serial port tylko Bt jak na zdjęciu i nie mogę tego skonfigurować co mam zrobić ??? laptop nie widzi com czekam na odp dzieki

http://www.wrzuta.pl/obraz/23m67giehi/problem

Opublikowano

A jakie masz sterowniki, Viakena? Podłącz kabel USB do innego portu i jeszcze raz zainstaluj sterowniki. Porty BT, to wirtualne porty Bluetooth.

Opublikowano
  • Autor

Podłączałem kabel do różnych portów com i nic instalowałem różne sterowniki i lipa jak masz jakieś sterowniki to proszę o link sprawdzę czy to coś zmieni

Opublikowano

ustaw w kompie port 1,i w vagu port 1,sprobuj odpalic vaga ,jako administrator powinno pomoc

Opublikowano
  • Autor

komp mi nie widzi com jak podłączę nie może sie połączyć chodzi oto że coś jest nie tak z tym bt(jak na zdjęciu) powinien tam być usb i nie mam pojecie czego tak nie jest ( nie mogę skonfigurować predkości przesyłania itp) ?

Opublikowano

a jak podlaczysz fejsa ,to sa jakies reakcje,mam na mysli to okienko jakna zdjeciu,podlacz fejs i zobacz ,powino sie zmniejszyc a potem pokazac z nowym sprzetem,jesli nie to sprobuj zainstalowac wszystko od nowa,i jedno pytanko XP, czy Vista?i jaka wersja vaga,i jaki kabel

Opublikowano
  • Autor

Witam po podłączeniu wygląda to tak jak na zdjęciach nie wiem może to problem ze sterownikami do com instalowałem wiele razy może macie jakieś inne sterowniki do usb com system operacyjny win xp na dole jeszcze wyświetla mi take info jedno z urządzeń podłączonych do tego komputera ma awarie ale system win nie może go rozpoznać

http://irasekpsk.wrzuta.pl/obraz/f5m4kN3c5o/problem_0

http://irasekpsk.wrzuta.pl/obraz/jQR7yDCMES/problem1

Opublikowano

podepnij fejs do innego kompa i zobaczysz jaki jest efekt,jesli bedzie ten sam ,to wydaje mi sie ,ze to cos z fejsem nie tak,sprobuj tez wziac to wszystko do auta i testowac z podpietym autem,moze cos pomoze

Opublikowano

Kliknij prawym przyciskiem myszy na tym "Nieznane urządzenie" i wybierz odinstaluj. Potem wyciągnij wtyczkę interfejsu z portu USB, włóż ponownie. Gdy wyskoczy okienko wybierz katalog, w którym wypakowałeś te sterowniki:

http://rapidshare.com/files/110771223/sterowniki_viaken.rar.html

Jeżeli wyskoczy jakieś okno, to wybierz "Mimo to kontynuuj".[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2008, 13:36 _________________________________________________Jeszcze zależy czy masz interface na wbudowanej przejściówce USB, czy na przejściówce na chipsecie Prolific'a

Opublikowano

Może poprostu jest uszkodzony interfejs, najlepiej sprawdź tak jak napisał kolega na innym kompie jak bedzie ten sam efekt odeślij interfejs, ja mam Viaken i jest ok

Opublikowano
  • Autor

już sam nie wiem może jest uszkodzony ale nie mam pojecia czego widzi mi tylko te porty bt-com a nie usb-com sterownik ten co dales jak daje na axe to taka info wyskakuje

If your USB device is connected, please unplug it now...

Press Continue to uninstall the drivers, or Cancel to quit.

Opublikowano

Zapraszam na GG: 1410576. Jestem na niewidoku.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

IrAsEk_PsK dales rede to ruszyc bo ja mam identyczny problem

Opublikowano

Ja z kolei dziś byłem u kolegi i chciałem ustawić sobie kąt wtrysku, ale jego VAG nie mógł otworzyć Basic Settings -> grupa 000 -> pozycja 2

Może ma jakąś niepełną wersje, jeśli tak to z kąd można ściągnąć pełną wersje VAG-COM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.