Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z wtryskiwaczami.


andrzej_1970

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie mam problem z wtryskiwaczami.Po podłączeniu vaga wyskakuje błąd 17678 (przekroczona górna granica regulacji) to akurat dotyczy 4-go cylindra i takie błędy wyskakują dla każdego pompowtryskiwacza.Co to znaczy czy pompowtryski do wymiany czy coś innego.Dodam ,że auto podczas jazdy traci moc,po zgaszeniu i odpaleniu idzie normalnie. Po skasowaniu błędów i jeżdzie próbnej wyskakują te same błędy odnośnie pompowtryskiwaczy .Proszę o pomoc i dzięki z góry.

* kolego wątki zamieszczamy w odpowiednich działach / pompowtryski sa w dieslach [Musashi][br]Dopisany: 26 Kwiecień 2008, 17:49 _________________________________________________Wiem co to są pompowtryskiwacze i do czego słóżą.Wiadomość zamieściłem w dziale (na każdy temat)ponieważ posiadam silnik inny niż dotyczyło pytanie i głupio dopiero by było pytać w diale o dieslach więc umieściłem w dziale na każdy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw proponuję pojechać do gazownika żeby sprawdził wtryski ,a co do cykania to cykają tak wtryski gazu na listwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...