Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zasilanie pompy paliwowej


tommy77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miałem uszkodzoną stacyjkę , znajomy zrobił mi zapłon i uruchomienie silnika na przycisk , abym mógł tylko dojechać do Polski i tam ją wymienić. Wszystko pięknie tylko gdy po przyjeździe z miasta , jeszcze przed powrotem do kraju zaparkowałem i gdy chciałem ponownie ruszyć silnik już nie odpala.Czy może to mieć związek ze stacyjką ? Zauważyłem, że podczas przekręcania kluczyka nie słychać pompy paliwa. Dostałem się do niej i co się okazało, że nie dochodzi do niej prąd. Bezpiecznik sprawdziłem jest ok. W kostce przekaźnika jest prąd także przekaźnik charakterystycznie "cyka". Co mogło się stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ADR pompa paliwa załącza się razem ze startem rozrusznika więc jak tylko włączysz zapłon to jej nie będzie słychać.

---------- Post added at 19:22 ---------- Previous post was at 19:19 ----------

Podłącz pompę na krótko to będziesz pewien czy chodzi,czy zatarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa może być rozłączana elektronicznie, cos może byc przy stacyjce. Ale narazie zamontuj ja znów w zbiornik i zapier papier od spodu w zbiornik młotkiem :) i byc może pomoże na troche:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miga ci kontrolka immobilizera na zapłonie? jak jechałeś na pustym baku to zatarłeś pompe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miga , benzyna tez była. Tymczasowo problem rozwiązany , dziś znajomy podłączył kabelek od tego przycisku do włączania zapłonu do bezpiecznika od pompy paliwa no i działa , tak aby tylko dojechać do polski i wszystko ponaprawiać. Dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...