Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Tanie części


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Temat możecie uważać za zbedny ale jak dla mnie bardzo ważny. Jak już kazdy zauważył na forum pojawia sie wielu użytkowników oferujących tanie części, a tak naprawde nie są oni tacy tani. Niektórzy dają takie ceny że sie płakać chce , nawet o połowe wieksze niż w serwisie. Nie bede tych użytkowników opisywał którzy chcą wykorzystywać naszych kolegów z forum. Jak ktoś sie im traffi niech chłopaki sobie zarobią ich szczeście nasza strata. Postanowiłem podjąć ten wątek ponieważ wkońcu trafił sie człowiek na forum z tanimi częściami spytajcie sie go o głupi przepływomierz zobaczycie jakie ceny wam poda. Na pochwałe zasługuje użytkownik "Tom77"

Ja tylko podjołem temat sprawdzcie go sami. Ja stwierdzam że warto.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazuyaet , może lepiej byłoby poinformować kolegów o tych co sprzedają części taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, źle się wyraziłem

Witam

Temat możecie uważać za zbedny ale jak dla mnie bardzo ważny. Jak już kazdy zauważył na forum pojawia sie wielu użytkowników oferujących tanie części, a tak naprawde nie są oni tacy tani. Niektórzy dają takie ceny że sie płakać chce , nawet o połowe wieksze niż w serwisie. Nie bede tych użytkowników opisywał którzy chcą wykorzystywać naszych kolegów z forum. Jak ktoś sie im traffi niech chłopaki sobie zarobią ich szczeście nasza strata. Postanowiłem podjąć ten wątek ponieważ wkońcu trafił sie człowiek na forum z tanimi częściami spytajcie sie go o głupi przepływomierz zobaczycie jakie ceny wam poda. Na pochwałe zasługuje użytkownik "Tom77"

Ja tylko podjołem temat sprawdzcie go sami. Ja stwierdzam że warto.

Niestety moja wina, że nie napisałem, aby podać tych, którzy chcą zarobić. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie wymienie tych którzy są drodzy, żeby dać im szanse do naprawy.

Szukając ludzi handlującymi częsciami na forum, każdy dojdzie po nitce do kłębka kto

sprzedaje najtaniej. Temat podjołem żeby zrobić w tym kierunku troche rozgłosu.

I uświadomic klubowiczów, że tych osób troche jest a co za tym idzie konkurencja

i tańsze ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzięki kazuyaet.

Nowe promocje tym razem SACHS koła zamachowe i sprzęgła.

Zapraszam wszystkich!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego Immmortal,nie występuje jeszcze zamiennik do tego silnika!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

z prostej przyczyny nie ma tego w sprzedaży jako zamiennik tylko OE.

Sachs jak na razie robi to tylko dla VW/AUDI :wink4:, to chyba wszystko wyjaśnia.

Ja mam w ofercie zamienniki, dlatego nie będę podawał cen serwisowych :gwizdanie:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego Immmortal,nie występuje jeszcze zamiennik do tego silnika!

Pozdrawiam

Jak wyżej pisałem o tym wcześniej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...