Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana dwóch wahaczy na używane czy nowe ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam do wymiany wahacze gorny lewy i dolny prosty. Pytanie brzmi w co lepiej zainwestowac. Kupić te dwa z master sporta czy moze jakieś używki w dobrym stanie ? No ale jak wiadomo nie moge wiedziec ile pojezdze na nich jeszcze. Nie mowie juz o Lemforderach poniewa jeden dolny to koszt 350 zł.

Więc co mi poradzicie ?

Opublikowano

Jak nie chcesz inwestować w Lema (a napewno warto) to kup nowe MS bo używki to loteria a na MS trochę pojeździsz.

Opublikowano

Tylko nowe żadnych uzywanych.

Opublikowano

Jak masz sworznie w swoich dobre i masz jeszcze ori to wymień tylko tuleje metalowo-gumowe i pojeździsz więcej nić na MS. Ja za regenerację 2 wraz z montażem płaciłem coś około 200zł

Opublikowano

Uzywane to jak pepik napisał loteria.Ja kupilem górne SRL,zamiennik ale 2 lata gwarancji.

Opublikowano
Uzywane to jak pepik napisał loteria.Ja kupilem górne SRL,zamiennik ale 2 lata gwarancji.

Czytałeś warunki gwarancji? Podejrzewam, że obowiązuje ona tylko w przypadku montażu wahaczy w ASO.

Opublikowano

Nie w ASO tylko w warsztacie,który wystawi Ci paragon,fakture i podbije pieczatke na formularzu reklamacyjnym gdy zajdzie takowa potrzeba.Kolega zalozyl do E-36 amory SRL,jeden wylal po pół roku,zostal wymontowany z auta,odeslany z podbitym przez warsztat protokolem,i po 2 tygodniach importer odeslal nowy amor.

Opublikowano
Nie w ASO tylko w warsztacie,który wystawi Ci paragon,fakture i podbije pieczatke na formularzu reklamacyjnym gdy zajdzie takowa potrzeba.Kolega zalozyl do E-36 amory SRL,jeden wylal po pół roku,zostal wymontowany z auta,odeslany z podbitym przez warsztat protokolem,i po 2 tygodniach importer odeslal nowy amor.

Amory to nie to samo co wahacze :wink: dlatego najczęściej warunkiem gwarancji w przypadku wahaczy jest montaż w ASO.

Opublikowano

Kolego...tylko nówki, albo tak jak tomaszstn napisał:decayed:

Ja osobiście mam nowe LMO, ale górne wszystkie stare zostawiłem bo gałki są dobre i jak mi siadą (odpukać) to wymienie tylko tuleje i śmigam dalej na LMO:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.