Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana dwóch wahaczy na używane czy nowe ?


juzek114

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do wymiany wahacze gorny lewy i dolny prosty. Pytanie brzmi w co lepiej zainwestowac. Kupić te dwa z master sporta czy moze jakieś używki w dobrym stanie ? No ale jak wiadomo nie moge wiedziec ile pojezdze na nich jeszcze. Nie mowie juz o Lemforderach poniewa jeden dolny to koszt 350 zł.

Więc co mi poradzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz inwestować w Lema (a napewno warto) to kup nowe MS bo używki to loteria a na MS trochę pojeździsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz sworznie w swoich dobre i masz jeszcze ori to wymień tylko tuleje metalowo-gumowe i pojeździsz więcej nić na MS. Ja za regenerację 2 wraz z montażem płaciłem coś około 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywane to jak pepik napisał loteria.Ja kupilem górne SRL,zamiennik ale 2 lata gwarancji.

Czytałeś warunki gwarancji? Podejrzewam, że obowiązuje ona tylko w przypadku montażu wahaczy w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w ASO tylko w warsztacie,który wystawi Ci paragon,fakture i podbije pieczatke na formularzu reklamacyjnym gdy zajdzie takowa potrzeba.Kolega zalozyl do E-36 amory SRL,jeden wylal po pół roku,zostal wymontowany z auta,odeslany z podbitym przez warsztat protokolem,i po 2 tygodniach importer odeslal nowy amor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w ASO tylko w warsztacie,który wystawi Ci paragon,fakture i podbije pieczatke na formularzu reklamacyjnym gdy zajdzie takowa potrzeba.Kolega zalozyl do E-36 amory SRL,jeden wylal po pół roku,zostal wymontowany z auta,odeslany z podbitym przez warsztat protokolem,i po 2 tygodniach importer odeslal nowy amor.

Amory to nie to samo co wahacze :wink: dlatego najczęściej warunkiem gwarancji w przypadku wahaczy jest montaż w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego...tylko nówki, albo tak jak tomaszstn napisał:decayed:

Ja osobiście mam nowe LMO, ale górne wszystkie stare zostawiłem bo gałki są dobre i jak mi siadą (odpukać) to wymienie tylko tuleje i śmigam dalej na LMO:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...