Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

350 km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam!

Dzisiaj jak ustawiałem godzinę w zegarku to zauważyłem coś dla mnie dziwnego. Posiadam A4 z komputerem i przy zgaszonym samochodzie i wyłączonym zapłonie, jak nacisnąłem te pokrętło do ustawiana zegarka, to w miejscu gdzie pojawia się rezerwa, brak płynu do spryskiwaczy itp. pojawił się napis 350 km/h. Czy ktoś wie co to jest??????????

Opublikowano

To jest taki ogranicznik od prędkości. Jak masz 350 km/h no to się nie włączy (no chyba, że 350 pojedziesz). Można sobie ustawić np. 150 km/h i jak przekroczysz tą prędkość, to będzie wyświetlało się ostrzeżenie.

Opublikowano

to jest w standardzie? Jak to się ustawia ????

Mam kondona 1Z z 1995 roku..... hmmm....

Opublikowano
to jest w standardzie? Jak to się ustawia ????

Mam kondona 1Z z 1995 roku..... hmmm....

Musisz mieć FISa

Opublikowano
  • Autor
to jest w standardzie? Jak to się ustawia ????

Mam kondona 1Z z 1995 roku..... hmmm....

Musisz mieć FISa

A czy ja to moge ustawić? Co to jest FIS?

Opublikowano
to jest w standardzie? Jak to się ustawia ????

Mam kondona 1Z z 1995 roku..... hmmm....

Musisz mieć FISa

A czy ja to moge ustawić? Co to jest FIS?

Tzw komputer pokładowy i duzy wyświetlacz między zegarami

Opublikowano
  • Autor

Tzw komputer pokładowy i duzy wyświetlacz między zegarami

W takim razie, mam go. Ale moge się pobawić z tymi prędkościami???

Opublikowano

Np chcesz ustawić prędkość 120km/h, to jak pojedziesz 120 na godzinę naciśnij ten przycisk przy zegarze (nie pociągaj, bo przestawisz zegar;)) Pojawi się takie km/h i przy tym "1". Po włączeniu i wyłączeniu zapłonu blokada się wyłącza...

Opublikowano
  • Autor
Np chcesz ustawić prędkość 120km/h, to jak pojedziesz 120 na godzinę naciśnij ten przycisk przy zegarze (nie pociągaj, bo przestawisz zegar;)) Pojawi się takie km/h i przy tym "1". Po włączeniu i wyłączeniu zapłonu blokada się wyłącza...

Chyba wiem o jaką jedynk chodzi, przy prezentacji FISA wyskakuje coś takiego tylko oprócz jedynki wyskakuje też 2. (???)

A żeby to znowu z zerowac to musze się ropzędzić do 350 :lol:

Opublikowano
Co to jest FIS?

Fahrerinformationssystem (FIS) - system informowania kierowcy

Opublikowano

interesujące zaiste, może sobie ustawię na 50 km/h to mnie znowu smerfy nie złapią ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.