Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana głośników

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !!! Panowie poradźcie mi jakie głośniki włożyć na przód+tył ? Bo te oryginalne nie bose już się kończą :) Autko a4 b7 2006r. Jaki największy rozmiar wejdzie bez problemu ? Na głośniki moge wydać około 1000 zł Jakieś sugestie ?

Opublikowano

jeżeli chodzi o rozmiar to 16-16,5 cm średnica , napisz tez co ma napędzać te głośniki (jakie radio ew. wzmacniacz) Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Radyjko mam RNS-E i chyba przy nim zostane.Co do wzmacniacza to nie wiem za bardzo jak to jest.Gdzieś przeczytałem że przód idzie z radia a tył ze wzmacniacza ? Na tylnej półce mam jeden duży głośnik i nie wiem czy tam jest jakiś wzmacniacz bo tego nie rozbierałem.Instalacja jest nie ruszana taka jak z fabryki.

Opublikowano

Bose kolego,wyrezaj bose.Głośniki+tuba+wzmacniacz ładnie gra i ori :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tylko za bardzo nie moge znaleźć bose do sedana do avanta jest sporo.Masz jakieś ciekawe propozycje bose ?

Opublikowano
  • Autor

Bose do sedana raczej nie znajde :( A co powiecie na te głośniki powerbass L- 60cx-165mm ? Wejdą w drzwi przód+tył bez problemu ?

Opublikowano

Wejdą bez problemu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A jakie głośniki nie ori polecacie pod wzmacniacz??

Opublikowano

Jaki wzmacniacz, jakie wymagania.

Opublikowano

wzmacniacz magnat (stary model) 4x60W

2 kanały śmigają w mostku na suba...dwa mam wolne aby zasilić tył

Opublikowano

Jeśli zdrowe 60w to spokojnie PB l-60cx http://allegro.pl/powerbass-l-60cx-zestaw-odseparowany-165mm-i2257520403.html

W odpowiednio zrobionych wrotach woofer robi niezłą zadyme, krojony nawet poniżej 80Hz. Tweeter pomimo blaszki nie urywa głowy i w tym budżecie zaskakuje detalicznością.

Opublikowano
Jeśli zdrowe 60w to spokojnie PB l-60cx http://allegro.pl/powerbass-l-60cx-zestaw-odseparowany-165mm-i2257520403.html

W odpowiednio zrobionych wrotach woofer robi niezłą zadyme, krojony nawet poniżej 80Hz. Tweeter pomimo blaszki nie urywa głowy i w tym budżecie zaskakuje detalicznością.

a co proponujesz...pod tył to podłączyć czy lepiej na przód to wrzucić ??

Opublikowano

Tylko przód

Opublikowano

a na tył mozesz polecic cos co moze działac pod skreconym wzmakiem ???

Opublikowano

kase którą masz zamiar wydać na tylne głośniki zainwestuj w to co dla kierowcy jest najważniejsze.

Wbrew pozorom +- 300zł potrafi zdziałać cuda.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.