Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy to klocki z czujnikiem? pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

nie potrafie okreslic czy sa to klocki z czujnikiem. moze zna sie ktos na tyle ze na podstawie fotki powiec co i jak. zamierzem zmienic tarcze ale rozni producenci podaja rozne rozmiary. albo 280 albo 288. z i bez czujnika.

IMG_6903.jpg

IMG_6904.jpg

IMG_6902.jpg

samego kola tez nie moge zdjac bo nie mam klucz zabezpieczajacego felgi przed kradzieza.

dzieki

Opublikowano

nie, nie da sie tego stwierdzic

skrec koła i wsadz głowe bedzie widac kabel, albo i nie

Opublikowano
  • Autor

a od czego zalezy ze a4 ma roze tarcze i klocki? od rocznika, modelu? czy po prostu ludzi z audi powiedzieli: do tego damy z czujnikiem a do tego moze bez :grin:

i widze ze devastation masz duzo pojecie o hamulcach. a co powiesz o mintex -sie? dobry wybor za male pieniadze? kupilem dopiero co auto i zamierzam pozmieniac to i owo m.in. klocki i tarcze. i tu przyklad za tarcze+klocki t/p = 120 funtow. za zimmermann tarcze+klocki tylko przod = 110. a moze eicher w pelnym komplecie za 117?

Opublikowano

jakie dokłądnie masz auto ? jaki silnik ?

masz FIS-a ?

Opublikowano
  • Autor

a4 1.9 tdi 97' afn 110km.

co jest FIS? nigdy nie mailem diesla a tym bardziej audi wiec nie wybacz za byc moze glupie pytanie

Opublikowano

FIS to wyświetlacz pomiedzy zegarami

w AFN-ie były tarcze 288/25/46.5 mm

klocki były z czujnikami i bez

do jakich zestawów masz dostep ? Ferodo TRW Bosch Ate ?

Opublikowano
  • Autor

moze nie zauwazyles

i widze ze devastation masz duzo pojecie o hamulcach. a co powiesz o mintex -sie? dobry wybor za male pieniadze? kupilem dopiero co auto i zamierzam pozmieniac to i owo m.in. klocki i tarcze. i tu przyklad za tarcze+klocki t/p = 120 funtow. za zimmermann tarcze+klocki tylko przod = 110. a moze eicher w pelnym komplecie za 117?

innych firm jeszcze nie studiowalem bo musze najpierw dowiedziec co dokladnie potrzebuje

Opublikowano

mintex jak najbardziej OK

tarcza - MDC768

klocek - MDB1753

z czujnikiem - MDB1826

tarcze Zimmermann-a jak najbardziej, klocki kupa

Opublikowano
  • Autor

dobra to biore mintex komplet.

dzieki wielkie za pomoc! w razie pytan wiem gdzie sie zwrocic :hi:

Opublikowano

przeciez na focie widac co i jak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.