Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 Wygłuszenie drzwi niski budżet(bardzo niski)


Rekomendowane odpowiedzi

robią ludzie tymi dekarskimi i żyją, ale są ciężkie... te za 4 zł też bo to maty bitumiczne. Jak nie chcesz wydawać na to więcej kasy to działaj nimi. Ja osobiście robiłem polimerowymi (lżejsze i plastyczniejsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha a mam takie pytanie nie zakładając nowego tematu kiedyś tutaj na forum jak przeglądałem widziałem u kolegi Buszek jakoś tak jak osadzał głośniki 13cm jbl w przednie drzwi i co mnie zaciekawiło dał maty itp ale osadził na zwykłym dystansie plastikowym i tutaj pytanie bo ja jak kupiłem głośniki to napisałem do kolesia,żeby dystanse dał jakieś pod audi a4 b5 i dal mi za 20zł dwa plastikowe o takie: o tutaj nawet 30zł kosztują

http://allegro.pl/dystanse-glosnikowe-audi-a2-a3-a4-sklep-rzeszow-i2236850266.html

i tak dobre to będzie? chodzi oto czy straty czy coś będą słyszalne w porównaniu z md-fem? bo szkoda mi kasy wydawac znów na dystanse 37zł mdf plus przesyłka i 50zł a tak to to bym odłożył na maty te 50zł i dozbierał jeszcze i nie wiem czy te plastikowe będa dobre czy jednak kupić z md-fu? ale za to maty pójdą na plany dalsze

sam nie zrobię bo nie mam ani narzędzi do tego ani płyty więc co radzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze jakiś miesiąc aż uskładasz trochę kaski i zrób to porządnie. Tzn. za jednym razem wygłuszenie i te głośniki. Po co bawić się kilka razy w rozbieranie?? Lepsze byłyby dystanse z MDF-u takie mam u siebie w B6. W a3 miałem plastikowe i nie było źle. Tylko nie rób tak wszystkiego po kosztach bo to odbije się później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...