Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie sprzęgło, nowe czy do regeneracji??


xDiselx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie mam takie pytanie odnosnie sprzegła(tarczy), mianowicie zastanawiam sie nad nowym sprzegłem bo to co mam juz zaczyna sie czasami przy wiekszych butach delikatnie uślizgiwać, czy warto jest moze takie sprzeglo regenerowac czy kupic kompletnie nowe? mial ktos doswiadczenia juz z regenerowanymi sprzegłami np u "sławnego" Radzikowskiego i moze cos o tym napisac czy warto czy jednak nowe, auto po programie 360NM przeszlo takze moze cos lepszego by sie przydało wzmacniane na przyszłosc, prosze o jakies opinie i porady co, gdzie i za ile :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjne sprzęgło spokojnie daje radę z większymi momentami. Możesz też kupić z BRD wtedy będziesz mieć spory zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło ....sprzegłem trzeba sprawdzić też dwumas po wyjęciu tarczy tez :wink: Mam kumpla co tak własnie zrobił , zmienił sprzegło a potem było jeszcze gorzej .

Jak przelot autko ma ? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mogł to pewnie by załozył,ale xDieselx ma AWX a tam jest tarcza 228mm i tak łatwo nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mogł to pewnie by załozył,ale xDieselx ma AWX a tam jest tarcza 228mm i tak łatwo nie bedzie.
chyba że tak,musiałby skrzynke zapodać 6 biegową i wtedy sprzęgło BRD wskakuje bez problema
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no zmiana skrzyni nie wchodzi w gre, a co z regeneracja i ewentualnym wzmocnieniem ?? jest to oplacalne w sensie zywotnosci, bo cenowo napewno taniej wychodzi z tego co czytalem. A dwumas narazie chyba sprawny, nie szarpie, nie stuka, odpukac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze Łukasz ze mamy ten sam problem,bo mi tez juz pare razy sprzegło sie uslizgneło,dzisiaj dzwoniłem do Radzika i za wzmocnienie docisku i nabicie nowej okładziny na tarcze powiedział 1200zł i ok.3-4 tygodnie roboty,moim zdaniem lepiej wymienic kpl. sprzegło i skrzynie z BRD (ok.1100zł na czesciach uzywanych) ,ale moje A4 jest sprzed 08.2002r i mam problem z czujnikem predkosci,a najchetniej to włozyłbym skrzynie quatro,ale koszt juz rosnie(1600-1800zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...