Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Maska i błotniki


misiek83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałbym uzyskać od was pomoc w sprawie mojej B5

Autko sprowadziłem rok temu z Niemiec. Wszystko było by pięknie gdyby nie wgniecenia na przedniej masce.

Powstały gdy snieg z dachu spadł na maskę i wgniótł ją w przedniej części na wzmocnieniu.

Zastanawiałem się nad oddaniem jej do blacharza lecz wydaje mi się ze lepszym wyjściem będzie jej wymiana ponieważ widziałem u nas na aukcji już kilka ogłoszeń o sprzedaż maski i to nawet w kolorze mojego samochodu (srebrny metalik).

Sądzę ze jeżeli znalazłbym kogoś kto ma taka maskę gdzieś nie daleko ode mnie to rozwiązanie było by o wiele lepsze ponieważ wyprostować się tego raczej nie szpachla nie wiem czy długo wytrzyma.

Druga sprawa że chce założyć przednie lampy po listowe i nie wiem czy lepiej ciąć błotniki czy wymienić na po liftowe i przy okazji założyć już przedni zderzak tez po lifcie a resztę gratów sprzedac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kolego lepiej kup maskę w kolor, tylko sprawdź sobie kod lakieru skoro masz taką możliwość. Wyjdzie taniej i jak kupisz ori w super stanie to później nie powiedzą Ci że było auto bite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem bo koszt malowania to i tak wyjdzie koło 400-500 zł a maskę już dostanie się w takiej cenie i to w naprawdę dobrym stanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blotniki poliftow maja inne listwy boczne, wiec jakbys chcial zeby wszystko ladnie pasowalo to i drzwi bys musial wymienic zeby sie listwy zgrywaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no i teraz się załamałem :facepalm:

Trudno w takim razie będzie mnie czekać rezanko błotników pod lampy polift...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...