Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Navigacja vw passat cc radio NIE DZIAŁA


Grzes A4

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temacie mam problem z radiem-nawigacją w passacie cc (2009r.) znajomi zakupili nie dawno takie auto wszystko działa sprawnie prócz radia. mianowicie otrzymali płyte do nawigacji posiadają również kod do radia poniewaz jest ono zablokowane z tego co widze. po uruchomieniu pojawia sie tylko pierwszy obraz glob znaczek vw i napis welcome to volkswagen. próbowałem roznych konfiguracji przycisków bez skutku. malo tego nawigacja-radio wyłącza sie po nacisnieciu jakiego kolwiek przycisku po pewnym czasie. prosze o szybką pomoc w tym temacie i z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak w temacie mam problem z radiem-nawigacją w passacie cc (2009r.) znajomi zakupili nie dawno takie auto wszystko działa sprawnie prócz radia. mianowicie otrzymali płyte do nawigacji posiadają również kod do radia poniewaz jest ono zablokowane z tego co widze. po uruchomieniu pojawia sie tylko pierwszy obraz glob znaczek vw i napis welcome to volkswagen. próbowałem roznych konfiguracji przycisków bez skutku. malo tego nawigacja-radio wyłącza sie po nacisnieciu jakiego kolwiek przycisku po pewnym czasie. prosze o szybką pomoc w tym temacie i z góry dziekuje

witaj! mam ten sam problem czyli po uruchomiweniu radia pojawia sie napis i logo VW i radio gaśnie. Czy udało Ci się rozwiązać ten problem? Jeśli tak to proszę o pomoc i odpowiedz na maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje podpiac kompa i sprawdzic jakie błedy sa w RADIU (nawigacja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Warszawy lub w bukowinie naprawie to w 30 minut o ile to to co mnie spotkalo ale objawy te same. Problem z softem. Trzeba wgrac nowy soft i nowe mapy do navi. Te radia potrafia wykasowac soft jaki jest ori. Bo oczywiscie mowimy o radiu rns-510?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukowina powinna być chyba przez duże B :facepalm:

Imię i nazwisko też piszesz z małej litery ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukowina powinna być chyba przez duże B :facepalm:Imię i nazwisko też piszesz z małej litery ???
A Ty lubisz nabijać sobie posty takimi niekoniecznie związanymi z tematem postami? :facepalm: Szanowny Pan wybaczy ale odpisywałem na szybko z telefonu stąd brak polskich znaków i pominięta duża litera w nazwie jakże wspaniałej miejscowości... Oczywiście że powinno być Bukowina nawet nie "chyba"... No ale jeśli Ci to aż tak bardzo przeszkadza to mogę usunąć wpis i nie pomóc kolegom w potrzebie... bo zmieniać tego chyba nie ma sensu, żeby potem Twój komentarz nie był "dziwny"...

Co do tematu Soft należy nagrywać odpowiednią płytką, nie wszystkie płytki nadają się na soft, nie pamiętam czy + czy -, ale mogę sprawdzić. Muszą być nagrane bardzo powoli. U mnie dopiero 4 płytka weszła, z niej instalowałem też koledze. Jest dużo tego na necie, więc google i szukamy lub należy popytać ludzi z forum passata. Ja mam i chętnie pomogę jeśli komuś odpowiada przyjazd do Wawy lub w najbliższym czasie trasa W-wa -> Bukowina lub właśnie sam zlot w Bukowinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...