Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Porady vagowania dla zielonych Pytanie do fachowców


FerDar

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dotarł do mnie zamówiony VAG. samego oprogramowania nie instalowałem z płytki tylko pobrałem z netu polską wersję Polski VAG 4,9, zainstalowałem podłączyłem kabelek pobrało sterowniki ustawiłem wszystko jak w instrukcji i wszystko działa. Podłączyłem do autka ,wywaliło kilka błędów które pokasowałem za kilka dni znowu sprawdzę i w razie czego będę naprawiał oczywiście w warsztacie. Moje pytanie dotyczy fachowców co siedzą w branży nie od dziś tak jak ja CO mianowicie można w miarę bezpiecznie i samemu zrobić takim Vagiem, poza kasowaniem błedów.

Jeśli zle przejrzałem forum i był podobny temat to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł do mnie zamówiony VAG. samego oprogramowania nie instalowałem z płytki tylko pobrałem z netu polską wersję Polski VAG 4,9, zainstalowałem podłączyłem kabelek pobrało sterowniki ustawiłem wszystko jak w instrukcji i wszystko działa. Podłączyłem do autka ,wywaliło kilka błędów które pokasowałem za kilka dni znowu sprawdzę i w razie czego będę naprawiał oczywiście w warsztacie. Moje pytanie dotyczy fachowców co siedzą w branży nie od dziś tak jak ja CO mianowicie można w miarę bezpiecznie i samemu zrobić takim Vagiem, poza kasowaniem błedów.

Jeśli zle przejrzałem forum i był podobny temat to przepraszam.

Witaj

Wiesz co ja do wielkich fachwcow nie naleze i moge sie mylic.

Ale tym VAG-iem za duzo nie zrobisz, chyba tylko bledy skasujesz.

Ale poczekaj jeszcze troszke to napewno ktos inny tez cos tu dopisze.

Ale chyba juz nie dzisiaj.

Pozdrawiam

ps. Kto to namowil Ciebie na ten program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...