Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zablokowanie składanej , tylnej kanapy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie, mam szybkie pytanie: gdzie znajduje się gniazdo na kluczyk przy tylnej kanapie w avancie, bo nijak nie mogę znaleźć:( albo jestem ślepy albo jest tak dobrze ukryte;) szukałem przy tej dźwigni od składania ale nie widzę...

Opublikowano

hmm czegoś takiego u siebie nie widziałem :wink: może występowało to jak opcja..

Powinno być tu:

92332069.jpg

Opublikowano

W uboższych wersjach tego zamknięcia na klucz nie ma :wink:

Może bolec boczny sie poluzował i nie można dzwiegienką otwozyć .

Opublikowano
  • Autor
hmm czegoś takiego u siebie nie widziałem :wink: może występowało to jak opcja..

W instrukcji niby jest a u mnie tam nie ma:

20120413174559.jpg

A pytam się bo nie mogę położyć jednej części oparcia...(tej większej), po pociągnięciu za dźwignię wyskakuje taki czerwony cypelek a oparcie ani drgnie...

myślałem, że jest zablokowane kluczykiem..

W uboższych wersjach tego zamknięcia na klucz nie ma :wink:

Może bolec boczny sie poluzował i nie można dzwiegienką otwozyć .

Który bolec?

Opublikowano
hmm czegoś takiego u siebie nie widziałem :wink: może występowało to jak opcja..

W instrukcji niby jest:

http://img840.imageshack.us/img840/7053/20120413174559.jpg

A pytam się bo nie mogę położyć jednej części oparcia...(tej większej), po pociągnięciu za dźwignię wyskakuje taki czerwony cypelek a oparcie ani drgnie...

myślałem, że jest zablokowane kluczykiem..

byłem pierwszy :kox:

Opublikowano
  • Autor
hmm czegoś takiego u siebie nie widziałem :wink: może występowało to jak opcja..

W instrukcji niby jest:

http://img840.imageshack.us/img840/7053/20120413174559.jpg

A pytam się bo nie mogę położyć jednej części oparcia...(tej większej), po pociągnięciu za dźwignię wyskakuje taki czerwony cypelek a oparcie ani drgnie...

myślałem, że jest zablokowane kluczykiem..

byłem pierwszy :kox:

No fakt:) ale tylko o setne sekundy;-)

Opublikowano
:wink: Aby złożyć to większą część, musisz złożyć wpierw tą mniejszą, to wiesz? Oczywiście gdy jest roleta :decayed:
Opublikowano
  • Autor
:wink: Aby złożyć to większą część, musisz złożyć wpierw tą mniejszą, to wiesz? Oczywiście gdy jest roleta :decayed:

Ta mniejsza się składa bez problemu...z tą większa jest problem a nie chcę używać siły, bo jak ostatnio wyciągałem atrapę z b5 i użyłem siły to skończyło sie szukaniem nowej atrapy...;)

Opublikowano
:wink: Aby złożyć to większą część, musisz złożyć wpierw tą mniejszą, to wiesz? Oczywiście gdy jest roleta :decayed:
Dokładnie...roleta wsunięta jest z tyłu większego oparcia i przy próbie złożenia siedzenia blokuje się o to mniejsze siedzenie
Opublikowano

jak wyskoczył ten bolec do góry to powinna się składać. Spróbuj może ją złożyć trzymając za uchwyt, trzyma ją tylko ten bolec z boku o którym pisze wrclaguna

Opublikowano
  • Autor
:wink: Aby złożyć to większą część, musisz złożyć wpierw tą mniejszą, to wiesz? Oczywiście gdy jest roleta :decayed:
:wink: Aby złożyć to większą część, musisz złożyć wpierw tą mniejszą, to wiesz? Oczywiście gdy jest roleta :decayed:
Dokładnie...roleta wsunięta jest z tyłu większego oparcia i przy próbie złożenia siedzenia blokuje się o to mniejsze siedzenie
jak wyskoczył ten bolec do góry to powinna się składać. Spróbuj może ją złożyć trzymając za uchwyt, trzyma ją tylko ten bolec z boku o którym pisze wrclaguna

Ok, wielkie dzięki za pomoc, wystarczyło trochę mocniej pociągnąć...:) idę się spalić ze wstydu...pozdrawiam.

Opublikowano

Spoko ważne że się udało :good: pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.