Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piszczenie podczas jazdy


Arek956

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam taki problem od kilku dni w aucie coś piszczy. Wydaje mi się że coś przy kole. Jest to słychać czasami podczas jazdy a najczęściej jak wchodzę w zakręt i nie jest to zależne czy jadę 50 czy 100km/h. Niedawno na przeglądzie facet mi powiedział że jest mały luz na sworzniu- czy to może być jego wina?

Dodam że zawieszenie jest ok, zbieżność ustawiona, wachacze dość świeże, przeguby zew. są niemalże nowe.

Spotkał się ktoś z was z takim problemem? Narazie to piszczenie występuje sporadycznie i jest ciche ale pojawia się coraz częściej i chciałbym tą usterkę usunąć bo w następny weekend mam do pokonania 700km i nie chciałbym jakieś niemiłej niespodzianki po drodzę.

Z góry dzieki za wszelką pomoc :wink4:

Aa zapomniałem dodać że prawy zacisk troszkę cieknie i mam zamiar się nim zająć w najbliższym czasie ale nie wiem czy to on jest sprawcą pisków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń usterki wymień sworzeń i uszczelnij tłoczek zacisku hamulcowego. Dobrze odpowietrz obie strony. Jak będziesz robił zrób oba zaciski. Przesmaruj tłoczki. Jak będzie piszczało dalej to pada łożysko w piaście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...