Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja gwintu KW czy opłaca się?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Udało mi się kupic zawieszenie gwintowane + sprężyny do audi a4 firmy KW za jedyne 150zł. Cena jest taka poniewarz dwa amortyzatory są wylane. Widziałem w google że są firmy zajmujące się regeneracją ich, ale czy może mi ktoś polecić jakiś konkretny zakład i jaki to koszt? Brakuje mi także 2 nakrętek tych kontrujących, czy można je dostać osobno i gdzie ich szukać? Czy opłaca się regenerować je?

Opublikowano

Ktoś mi mówił że się nie da zregenerować tak amortyzatora żeby był jak nowy.

Opublikowano
  • Autor

On nie musi być jak nowy, domyślam się. Ale jednak lepszy po regeneracji niż całkowicie wylany...

Opublikowano

KW w większości było z nierdzewki, więc gwint powinien być cały, ale obejrzyj dobrze czy nie ma dużych ubytków czy coś w tym stylu, najlepiej daj fotkę jak to wygląda. Myślę że spokojnie znajdziesz na rynku wkłady do tego lub naprawisz stare, można nawet samemu rozebrać bo często rozkręcają się zaworki w środku i tylko wystarczy uzupełnić olej. Nakrętki jeżeli nie były zabezpieczone to przeważnie nadają się na złom bo alu się utlenia i łączy na stałe z gwintem, ale i tak polecam zrobić nowe z inoxa lub ocynkowane, jeżeli chcesz odezwij się na pw ja będę robił nowe do gwintu koni to mogę zrobić i Tobie.

Opublikowano
  • Autor

Dostałem wiadomość z jednego serwisu że koszt regeneracji jednego amorka 330zł/sztuka. Ubytków zbytnio One nie mają, no brudne są tylko. A czy do wymiany tych wkładów potrzebne są specjalne narzędzia? Czy można to wykonać w domowych warunkach?

Opublikowano

wystarczy dorobić kluczyk i tyle, odkręca się nakrętkę, wyjmuje wkład i uzupełnia specjalny olej, ale jeżeli tam tylko nie trzyma uszczelnienie to nie ma sensu wymieniać całych wkładów. Tutaj masz zdjęcia jak wygląda ori wkład z gwintu KONI z regulacja twardości, druga sprawa to trochę duże koszty bo np. ja niedługo będę sprzedawał gwint KW w idealnym stanie myślę za ok 700-800 zl. no chyba że to mowa o oryginalnych wkładach KW i 2 lata gwarancji.

20111017524.th.jpg20111017523.th.jpg20111017519.th.jpg20111017518.th.jpg20111017517.th.jpg20111017516.th.jpg

Opublikowano

Podepnę się ,mam również gwint Kw do regeneracji .

Fotki :

110420121286.jpg

110420121287.jpg

110420121292.jpg

110420121291.jpg

110420121293.jpg

110420121296.jpg

Robić to czy nie robić ?:naughty::banan: Tylko jeden amor cieknie,reszta sucha. Przód ma wżery tylko na górze,więc myślę ,że nie wchodzi tak głęboko.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.