Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Stukanie tyłu na niektórych nierównościach


pablo666

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, ostatnio na niektórych nierównościach coś na tylnej osi postukuje, może ktoś ma jakiś pomysł co to może być, odgłos jest taki jakby tłumik się "telepał" ale wiem że z wydecham jest wszystko ok

pozdro. :audi::a4fan::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie.U mnie też podstukiwało z tyłu.Szczególnie jak był wilgotny lub deszczowy dzień.Okazało się że to poluzowana jedna śruba górna mocująca amortyzator.Mechanik musiał coś tam kombinować bo niechodziło tylko o dokręcenie.Teraz czasem też stuknie jak autko ma duzy przechył,lub po wjeżdzie na nierówność.Pozdro.Tyna zawiecha A4 to super konstrukcja,więc myślę ze to może być podobny problem.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam w najblizszym czasie wymienić amorki, i mam nadzieję że to rozwiąże problem, ale zobaczymy

pozdro. :audi::a4fan::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w tym może być bo mam wrażenie że o tylną belkę coś się telepie[br]Dopisany: 08 Maj 2008, 07:36 _________________________________________________w piątek jestem umówiony u mechanika na wymianę amorków, sprężyn i odbojów (kupiłem za bardzo rozsądną cenę od TOM77 - polecam) i zobaczymy czy telepanie minie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam ten sam problem stuka i nikt nie wie co to jest :mysli: Bylem juz w trzech stacjach diagnostycznych i na szarpakach nic nie wyszlo zero luzu. A tu jak stukalo tak stuka dalej , ja obstawiam tulejke w belce ale oni mowia ze wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie było podobnie stukot był nie dozniesienia gy sam sprawdzałem to wydawało mi sie że poluzowane jest nad kole ale drenczył mnie cichy brzdek gdy naciskałem tył samochodu.podczas jazdy czasem nie szło wytrzymać taki stukot.U mechanika okazało sie że ktoś kiedyś próbował tuningować samochód i założył nie kompletnie teleskopy. poczym były osłabione i z czasem wyrobiły sie i wkoncu poszły.Ktoś nie udolnie chciał zrobic sportowe zawieszenie ale nie okońca mu to sie udało.wymieniłem teleskopy i jusz jest ok.ale mechanik powiedzial ze musiałbym wymienic tez sprezyny bo sa nie od tego auta i nie nadaja sie na nasze drogi,za nisko siedzi.ale jest ok. gdy ktos ostroznie jezdzi. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie , gdy jadę po wybojach , stuka ciężarek wyłącznika światła bagażnika który znajduje się w klapie.

I nic z tym nie można zrobić rozebrałem , założyłem z powrotem , made in Italy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc u mnie wyszło tak że po wymianie amorków, sprężyn i odbojów teoretycznie było wszystko ok jednak po kilku dniach stukanie znowu powróciło

jednak przyczyna była banalna : osłona aluminiowa lekko się odgieła i w niektórych sytuacjach stukała o inną część

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...