Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szyberdach firmy Webasto- podlaczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukalem na forum ale nie znalazlem odpowiedzi konkretnej

Otoz mam w aucie szyberdach marki webasto jednak nie dzialal, zabralem sie wiec w jego naprawe i po zdjeciu podsufitki znalazlem silnik z kompletna kostka 4 pinowa od potencjometru, w silniku natomiast jest miejsce jeszcze na wtyczke 5 pinowa. Problem w tym iz jej brak wisi tam tez ucieta wiazka kabli ktorych jest calkiem spoto bo ponad 10 najwiecej jest czerwono-zielonych na ktorych jest 12v. Stad moje pytanie czy ktos wie ktore kable i w jakiej kolejnosci powinny byc podpiete do silnika?szukalem schematow lecz nic z nich nie wyniklo. moze ktos ma zdjecie tej 5 pinowej kostki z kolejnoscia podlaczenia?

Opublikowano

moze cos pomoze

sunroofi.jpg Uploaded with ImageShack.us[/img]

Opublikowano

zaraz ci powiem tylko do auta skocze

prosze

dsc06720n.th.jpg

dsc06718h.th.jpg

dsc06711q.th.jpg

dsc06710n.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

bylo by swietnie gdybys mogl powiedziec jak ta wtyczka tam siedzi

Edit.

Dzieki wielkie za probe pomocy i zdjecia krzysiek ale ja mam wiekszy problem wtyczki mialem niebieskie i nie mam tam zadnych czarnych kabli tak jak to jest u Ciebie

Jedyna wiazka kabli jaka mam to ta :

http://img85.imageshack.us/img85/4634/dsc00146q.jpg

a silnik jaki posiadam to :

http://img855.imageshack.us/img855/6717/dsc00148eo.jpg

Teraz kompletnie nie wiem jak to poskladac szukalem schematow etc ale nic nie pasuje

Opublikowano

spoko damy rade jutro powiem jak to jest u mnie,ps silnik mam ten sam

Opublikowano
  • Autor

I co tam Krzysztofie masz mozliwosc sprawdzenia co tam siedzi?

Ok zdjecia w nieco lepszej jakosci

Koncowka wiazki ktora idzie slupkiem pasazera :

http://img716.imageshack.us/img716/9871/dsc00102vyu.jpg

Srodek wiazki gdzie zerwalem nieco izolacji, jest mniej kabli.... :

http://img515.imageshack.us/img515/2771/dsc00100sk.jpg

http://img14.imageshack.us/img14/1805/dsc00101xn.jpg

Kabelki ktore ida do lampki lewym slupkiem kierowcy:

http://img225.imageshack.us/img225/8060/dsc00106my.jpg

Lekkie oddalenie slupka pasazera wicac ze ktos cos ingerowal bo przyklejone byly taśmeksem:

http://img802.imageshack.us/img802/7668/dsc00105c.jpg

http://img98.imageshack.us/img98/8710/dsc00104kd.jpg

Kolory kabli w wiazce : Brazowy, brazowy, czerwono-zielony, bialo-niebieski, brazowo-czarny, niebiesko-czarny, zolty, brazowo-bialy

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

up :kwasny:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

up :kwasny:

  • 3 lata później...
Opublikowano

ODŚWIEŻĘ troche :)

A mianowicie wymieniałem elektrykę u Siebie w B5 pod FIS Tylko ze w Dawcy nie było szyberdachu .. i teraz jest moje pytanie ,jak podłączyć ? koło podsponicy idzie brazowa kostka od niego i mam ją nie podlączoną są w niej 3 kabelki i 3 czarne jeden grubszy i dwa chudsze w jaki sposób nalezy je podłączyć zeby szyberdach mi dzialal ?

Dodam że nie wiem jakiej firmy jest szyberdach ,ale pisze tutaj zeby nie zaśmiecać forum :)

Edytowane przez Fela

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.