Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie felgi do mojej niuni???


maciek2,5V6

Rekomendowane odpowiedzi

Wita.

panowie uświadomcie mnie jakie dokładnie felgi (stalowe) mam kupić do mojej niuni. Chce kupić na allegro wiec musze 100% wiedzieć cio to ma być. Posiadam 2 nowe opony zimowe 205/55/R16 i do nich chce stalówki. W instrukcji mojej niuni pisze ,że niby mam mieć felgi 7J x 16 , ale nie wiem czy 5x100 czy 5x 112 ? niunia koniec 1999r. po lifcie 2,5tdi.

Jakie konkretnie dane powinienem podac zamawiajać felgi, aby pasowały do niuni i opon? czy te 7 cali moze być zamienione na np:6,5?

pomocy bo zaraz snieg i zaczne sie śśśślizgać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no na ten temat to juz z 10 tematow jest wystarczylo troche poczytac np.tu http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3356

wazny jest rozstaw srub bo inaczej nie zakrecisz i ET felgi od 35 do 45 bo inaczej bedzie ci albo wystawać poza obrys auta albo ocierac o nadkole w przypadku zbyt duzego ET mozna ewentualnie zastosować dystanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas tego linka czytalem, i nie ma w nim odpowiedzi na moje pytanie ,albo mało kumam jeszcze.

juz wiem ze 5 x 112

natomiast czy 7J x 16 mozna zamienic na np: 6J x 16 i beda te felgi pasowały do opon 205/55/r16? czy ten pierwszy rozmiar ma jakies znaczenie w zakupie opony?

wiem ze pytania moga być tendencyjne, ale przejżałem posty w dziale i nie znalazłem odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...