Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę błędów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam znalazlo mi pare bledow czy ktos moze napisac co oznaczaja ? jeden to cos z czujnikiem plynu chlodzacego tylko ktory? z gory dziekuje i pozdrawiam

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Chassis Type: 8E - Audi A4 B6

Scan: 01,02,03,08,09,15,16,17,26,36,37,45,46,55,56,63,76

Address 01 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 909 557 H

Component: 2.0L R4/5VS 0002

Coding: 0011501

Shop #: WSC 63351

3 Faults Found:

17545 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Rich

P1137 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent

18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low

P1602 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent

16502 - Engine Coolant Temp. Sensor (G62): Signal too High

P0118 - 002 - Lower Limit Exceeded

Readiness: 0000 0000

Address 03 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 614 517

Component: ABS/ESP front 3429

Coding: 04275

Shop #: WSC 06435

No fault code found.

Address 08 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 820 043 L

Component: A4 Klimaautomat 1116

Coding: 00000

Shop #: WSC 63351

No fault code found.

Address 09 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 907 279 F

Component: int. Lastmodul RDW 0416

Coding: 01101

Shop #: WSC 63351

No fault code found.

Skipping Address 15-Airbags

Address 16 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 953 549 F

Component: Lenksáulenmodul 0308

Coding: 00011

Shop #: WSC 63351

No fault code found.

Address 17 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 920 900 L

Component: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D36

Coding: 00000

Shop #: WSC 21023

WAUZZZ8E33A319860 AUZ6Z0B0463257

No fault code found.

Address 45 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 951 177

Component: Innenraumueberw. 0604

Coding: 00001

Shop #: WSC 00000

No fault code found.

Address 46 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 959 433 BD

Component: Komfortgerát TBF 1411

Coding: 06730

Shop #: WSC 63351

6 Faults Found:

01370 - Alarm triggered by Interior Monitoring

35-00 - -

01368 - Alarm triggered by Luggage Compartment Switch

35-00 - -

01371 - Alarm triggered by Door Contact Switch: Driver's Side

35-00 - -

01573 - Alarm triggered by Door Contact Switch: Left Rear

35-00 - -

01366 - Opened Due to Crash Signal

36-10 - Open Circuit - Intermittent

00955 - Key 1

35-10 - - - Intermittent

Address 56 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 035 195 C

Component: symphony II NP2 0151

Coding: 01001

Shop #: WSC 63481

No fault code found.

Address 76 -------------------------------------------------------

Controller: 8Z0 919 283 A

Component: Parkingsyst. A4 RDW D09

Coding: 00104

Shop #: WSC 63351

No fault code found.

End -------------------------------------------------------

Opublikowano

Czy masz w tej chwili jakiś problem z chłodzeniem?

Jeżeli nie, to skasuj błędy, przejedź z 500km i wklej tutaj, to co Ci wyskoczy - wtedy będzie można coś więcej powiedzieć.

Opublikowano
  • Autor
Czy masz w tej chwili jakiś problem z chłodzeniem?

Jeżeli nie, to skasuj błędy, przejedź z 500km i wklej tutaj, to co Ci wyskoczy - wtedy będzie można coś więcej powiedzieć.

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

tak problem jest taki ze odrazu po uruchomieniu samochodu wlacza sie wentylator od chlodnicy i silnik niechce sie rozgrzac do 90 stopni znaczy sie rozgrzewa sie ale bardzo pozno okolo 10 kilometrow przejechalem i dopiero bylo 90 stopni i przedtem check engine swiecilo ale zgasnelo na drugi dzien

Opublikowano

Odnosnie 17545 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Rich

Sprawdz jakie masz koretky mieszanki, blok pomiarowy 032. Pamietaj, ze po skasowaniu beledow beda tam zera.

Opublikowano
  • Autor

a wie ktos czy ten czujnik (16502 - Engine Coolant Temp. Sensor (G62): Signal too High) to niejest przypadkiem ten za silnikiem przy podszybiu ? taki zielony czujnik zblokowany na zawleczke /spinke ?

Opublikowano
a wie ktos czy ten czujnik (16502 - Engine Coolant Temp. Sensor (G62): Signal too High) to niejest przypadkiem ten za silnikiem przy podszybiu ? taki zielony czujnik zblokowany na zawleczke /spinke ?

Po prawej stronie, jak stoisz przed samochodem, na dolnej rurze wody wychodzącej z chłodnicy.

Opublikowano
  • Autor
a wie ktos czy ten czujnik (16502 - Engine Coolant Temp. Sensor (G62): Signal too High) to niejest przypadkiem ten za silnikiem przy podszybiu ? taki zielony czujnik zblokowany na zawleczke /spinke ?

Po prawej stronie, jak stoisz przed samochodem, na dolnej rurze wody wychodzącej z chłodnicy.

a jai ten czujnik ma numer zebym go mogl kupic ?

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

a wie ktos czy ten czujnik (16502 - Engine Coolant Temp. Sensor (G62): Signal too High) to niejest przypadkiem ten za silnikiem przy podszybiu ? taki zielony czujnik zblokowany na zawleczke /spinke ?

Po prawej stronie, jak stoisz przed samochodem, na dolnej rurze wody wychodzącej z chłodnicy.

a jaki ten czujnik ma numer zebym go mogl kupic ?

---------- Post dopisany 07-05-2012 at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2012 at 12:53 ----------

Odnosnie 17545 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Rich

Sprawdz jakie masz koretky mieszanki, blok pomiarowy 032. Pamietaj, ze po skasowaniu beledow beda tam zera.

a czy te korekty moga miec cos wspolnego z tym ze mam instalacje LPG ?

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

Odnosnie 17545 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Rich

Sprawdz jakie masz koretky mieszanki, blok pomiarowy 032. Pamietaj, ze po skasowaniu beledow beda tam zera.

a czy te korekty moga miec cos wspolnego z tym ze mam instalacje LPG ?
Opublikowano

Na LPG beda zapwnie inne niz na Pb. Najlepiej skasuj blad, pojezdzij na Pb i sprawdz.

Opublikowano
  • Autor

kurde wymienilem ten czujnik na dolnym wezu od chlodnicy i wentylator ten po prawej od kierowcy dalej sie kreci , malo powiedziane ze kreci on wyje jak wsciekly nawet na zimnym silniku rano zaraz po odpaleniu samochodu , wie ktos co to moze byc ?

Opublikowano

u mnie np ten wentylator jak patrzę z przodu na auto to wciąż się kręci. Czy auto zimne czy nie zawsze się kręci. I niby tak jest dobrze. Natomiast ten z lewej włącza się jak załączysz klime albo auto się Zagrzeje. Ale to potrzeba czasu. Jak kupiłem auto to chciałem go Zagrząc i nici. Chodził ok godz i wentylator się nie załączyl. Ale na krótko podłączyłem to działa.

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

a jeżeli kręci i wyje to wisko jest zepsute pewnie. Idzie to sprawdzić samemu jeżeli będzie dobre to jak przytrzymasz śmigi i drugi odpali to nie będzie się kręcił. A jak jest zepsuty to Ciężko ci będzie go zatrzymać. Uważaj na ręce. Jak coś źle napisałem to Proszę mnie poprawić.

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

a jeżeli kręci i wyje to wisko jest zepsute pewnie. Idzie to sprawdzić samemu jeżeli będzie dobre to jak przytrzymasz śmigi i drugi odpali to nie będzie się kręcił. A jak jest zepsuty to Ciężko ci będzie go zatrzymać. Uważaj na ręce. Jak coś źle napisałem to Proszę mnie poprawić.

Opublikowano
  • Autor

hmm a czy jesli by bylo zepsute wisko to czy by sie wylaczalo bo to sie wylacza po jakims czasie ,czy moze caly czas by krecilo ? no i dlaczego jest ten blad od czujnika ?

mam pytanie na jakim blocku w silniku 2,0 ALT mozna sprawdzic vagiem temp bo w engine i 07 niemam nic ?

jakie blocki przeskanowac w 2,0 ALT ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.