Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] terkotanie, wycie silnika, jakby na wyzszych obrotach


siano

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko było dobrze do dzisiaj jechałem do sklepu, zaparkowałem i zgasiłem silnik wszystko było ok do momentu jak wróciłem i zapaliłem go od nowa, i załamka :( od razu po zapaleniu było słychać dziwne wycie, silnik nie chodzi tak jak powinien, pod silnikiem zauważyłem kapiący olej( to raczej z pod pokrywy zaworów na przeglądzie mi tak powiedzieli) tylko olej wczesniej nie kapał, . . Boję sie ze to turbine szlak trafia albo trafil prosze O pomoc! nie wiem co robic.[br]Dopisany: 07 Maj 2008, 22:08 _________________________________________________aha zapomniałem dodac ze koncowka drązka kierowniczego jest do wymiany i przy kazdym nawet delikatnym skręcie słychac tarcie niewiem czy układ kierowniczy ma cos wspolnego z pracą silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jak Ci kapie olej to chyba kontrolujesz jego poziom bo to bardzo wazne przy turbinie... moze miales wyciek i nie przypilnowales oleju?

Jaki to jest dzwiek? Metaliczny? Swiszczacy?

Uklad kierowniczy raczej nie powinien miec znaczacego wplywu na moc silnika ale tez trzeba go w odpowiednim momencie zrobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimum na zimnym czy cieplym silniku? Tak czy inaczej to za malo dla tego silnika....

Jezeli chodzi o metaliczny dzwiek to obstawiam turbinke.... ale to jeszcze nie koniec swiata bo moja ma luz i wydaje taki dzwiek w zakresie 1,5k-3k obrotow ( Kiedy kreci sie na "pusto" ) i juz 20k km nia zrobilem ;) Powoli wydaje mi sie ze nadchodzi pora na wymiane ale chyba poczekam az padnie do konca ;) Jezeli chodzi o turbine to jak Ci nie puszcza oleju tylko ma luz itd to naprawde jeszcze mozna sporo na niej zrobic. Jak juz pusci olej to stoisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...