Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sygnał spalania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie w ecu znajduje się sygnał spalania?wiem że jest to przewód żółty tylko który pin bo żółtych jest kilka,silnik 1,8T AEB

---------- Post dopisany 20-05-2012 at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2012 at 15:29 ----------

Nikt z Was nie zakładał fisa?bo nie chcę na pałę podłączać aby coś nie z paprać

---------- Post dopisany at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

Nikt z Was nie zakładał fisa?bo nie chcę na pałę podłączać aby coś nie z paprać

Opublikowano
  • Autor
Nikt z Was nie zakładał fisa?

Wątek dokładnie pod twoim: http://a4-klub.pl/showthread.php?6227-ALL-B5-Efekt-wymiany-licznika-na-FIS

Chodzi mi o to który to pin w sterowniku,bo licznik mam podłączony tylko jeszcze spalania brakuje

---------- Post dopisany at 06:18 ---------- Poprzedni post napisany at 06:18 ----------

Nikt z Was nie zakładał fisa?

Wątek dokładnie pod twoim: http://a4-klub.pl/showthread.php?6227-ALL-B5-Efekt-wymiany-licznika-na-FIS

Chodzi mi o to który to pin w sterowniku,bo licznik mam podłączony tylko jeszcze spalania brakuje

Opublikowano

Druga wtyczka od prawej pod ECU w kanale prowadzącym do kabiny. Żółty kabelek..

Opublikowano
  • Autor
Druga wtyczka od prawej pod ECU w kanale prowadzącym do kabiny. Żółty kabelek..

Dzięki za pomoc

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Druga wtyczka od prawej pod ECU w kanale prowadzącym do kabiny. Żółty kabelek..

Dzięki za pomoc

Opublikowano

Z tego co pamietam to żółta kostka :wink: powodzenia..

Opublikowano
  • Autor
Z tego co pamietam to żółta kostka :wink: powodzenia..

Podłączyłem tak jak podpowiedziałeś a tu dalej nic nie pokazuję spalania może w roczniku 97 nie jest wyprowadzony sygnał do ecu?A może ktoś z was podłączał w inny sposób?

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

Podłączyłem i jakoś to działa,tylko pokazywane wartości skaczą raz pokazuje 5.0 za chwilę 12.5 potem 20.5 i tak w koło,czy to normalne?

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Podłączyłem i jakoś to działa,tylko pokazywane wartości skaczą raz pokazuje 5.0 za chwilę 12.5 potem 20.5 i tak w koło,czy to normalne?

Opublikowano

Podczas jazdy tak Tobie pokazuje czy jak stoisz ? Jak podczas jazdy to normalne, chwilowe spalanie, jak popykasz sobie miedzy opcjami na FIS-ie do dojdziesz od czego to wszystko :wink: . Na postoju np. u mnie stoii w miejscu chwilowe spalanie, dopiero jak rusze.

Opublikowano
  • Autor
Podczas jazdy tak Tobie pokazuje czy jak stoisz ? Jak podczas jazdy to normalne, chwilowe spalanie, jak popykasz sobie miedzy opcjami na FIS-ie do dojdziesz od czego to wszystko :wink: . Na postoju np. u mnie stoii w miejscu chwilowe spalanie, dopiero jak rusze.

Pokazuje podczas jazdy czyli to normalne,a popykam sobie jak kupię manetkę bo na razie jej brak

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

Podczas jazdy tak Tobie pokazuje czy jak stoisz ? Jak podczas jazdy to normalne, chwilowe spalanie, jak popykasz sobie miedzy opcjami na FIS-ie do dojdziesz od czego to wszystko :wink: . Na postoju np. u mnie stoii w miejscu chwilowe spalanie, dopiero jak rusze.

Pokazuje podczas jazdy czyli to normalne,a popykam sobie jak kupię manetkę bo na razie jej brak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.