Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sygnał spalania


kyniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w ecu znajduje się sygnał spalania?wiem że jest to przewód żółty tylko który pin bo żółtych jest kilka,silnik 1,8T AEB

---------- Post dopisany 20-05-2012 at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2012 at 15:29 ----------

Nikt z Was nie zakładał fisa?bo nie chcę na pałę podłączać aby coś nie z paprać

---------- Post dopisany at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

Nikt z Was nie zakładał fisa?bo nie chcę na pałę podłączać aby coś nie z paprać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z Was nie zakładał fisa?

Wątek dokładnie pod twoim: http://a4-klub.pl/showthread.php?6227-ALL-B5-Efekt-wymiany-licznika-na-FIS

Chodzi mi o to który to pin w sterowniku,bo licznik mam podłączony tylko jeszcze spalania brakuje

---------- Post dopisany at 06:18 ---------- Poprzedni post napisany at 06:18 ----------

Nikt z Was nie zakładał fisa?

Wątek dokładnie pod twoim: http://a4-klub.pl/showthread.php?6227-ALL-B5-Efekt-wymiany-licznika-na-FIS

Chodzi mi o to który to pin w sterowniku,bo licznik mam podłączony tylko jeszcze spalania brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga wtyczka od prawej pod ECU w kanale prowadzącym do kabiny. Żółty kabelek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga wtyczka od prawej pod ECU w kanale prowadzącym do kabiny. Żółty kabelek..

Dzięki za pomoc

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Druga wtyczka od prawej pod ECU w kanale prowadzącym do kabiny. Żółty kabelek..

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to żółta kostka :wink: powodzenia..

Podłączyłem tak jak podpowiedziałeś a tu dalej nic nie pokazuję spalania może w roczniku 97 nie jest wyprowadzony sygnał do ecu?A może ktoś z was podłączał w inny sposób?

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

Podłączyłem i jakoś to działa,tylko pokazywane wartości skaczą raz pokazuje 5.0 za chwilę 12.5 potem 20.5 i tak w koło,czy to normalne?

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Podłączyłem i jakoś to działa,tylko pokazywane wartości skaczą raz pokazuje 5.0 za chwilę 12.5 potem 20.5 i tak w koło,czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas jazdy tak Tobie pokazuje czy jak stoisz ? Jak podczas jazdy to normalne, chwilowe spalanie, jak popykasz sobie miedzy opcjami na FIS-ie do dojdziesz od czego to wszystko :wink: . Na postoju np. u mnie stoii w miejscu chwilowe spalanie, dopiero jak rusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas jazdy tak Tobie pokazuje czy jak stoisz ? Jak podczas jazdy to normalne, chwilowe spalanie, jak popykasz sobie miedzy opcjami na FIS-ie do dojdziesz od czego to wszystko :wink: . Na postoju np. u mnie stoii w miejscu chwilowe spalanie, dopiero jak rusze.

Pokazuje podczas jazdy czyli to normalne,a popykam sobie jak kupię manetkę bo na razie jej brak

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

Podczas jazdy tak Tobie pokazuje czy jak stoisz ? Jak podczas jazdy to normalne, chwilowe spalanie, jak popykasz sobie miedzy opcjami na FIS-ie do dojdziesz od czego to wszystko :wink: . Na postoju np. u mnie stoii w miejscu chwilowe spalanie, dopiero jak rusze.

Pokazuje podczas jazdy czyli to normalne,a popykam sobie jak kupię manetkę bo na razie jej brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...